Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok kocsiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok kocsiban pettingelni?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon szégyellni szoktam magam utána, ha a pasimmal a kocsiban simogatjuk egymást. Este a sötétben szoktuk csinálni ált. egy séta vagy fagyizás után, mielőtt még hazavinne és nem tudjuk megállni, hogy ne pettingeljünk. Én meg mindig úgy érzem mintha valami bűnt követtem volna el. Otthon szeretkezés után nincs ilyen érzésem, csak ha a kocsiban szeretgetjük egymást. Miért érzek így? Ti is szoktatok így lenni ezzel?
2014. máj. 22. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert beléd pumpálta a világ a hülyeséget. Semmi bűnös nincs ebbe. Csináljátok minél többet és élvezzétek.
2014. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
K*rvára kinőttem már ebből :))
2014. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Nincs ebben semmi. :)


22N

2014. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene ebből kinőni??


izgalmas új helyszíneken is kipróbálni a dolgot...Én egyszer konkrétan bekaptam neki egy parkolóban, és élveztem. :))

2014. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az USA lakosságának fele autóban készült
2014. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyne csinálnánk, sőt, általában tovább is megyünk mert a vágy elragad minket......izgalmas kocsiban szexelni :)
2014. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen pettingelnék én is kocsiban egy csini lánnyal, de az a gáz, hogy csak a kocsi adott egyelőre...:DDD
2014. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!