Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha irigy vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha irigy vagyok?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmnek új pasija van és mindig kérkedik vele nekem. úgy érzem már bántásból csinálja, direkt érzékelteti velem hogy nekem nincs senkim. amikor együtt vagyunk mindig csókolóznak elöttem és ölelgetik egymást. mostanában kerülöm őket amit szintén megjegyzett. bevallom őszintén zavar a dolog. nem szép dolog irigynek lenni?

2014. máj. 22. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. De az sem, amit a "barátnőd" csinál. Pofátlan egy dög, mit ne mondjak.
2014. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez a hiányérzet amúgy is benned volt, csak így most intenzívebben hat rád, hogy nap mint nap látod őket. Szerintem nincsen ezzel nagy gond.

Viszont amit a barátnőd csinál, az nagyon nem okés. Az ölelgetéssel nincs semmi gond, de nagy pofátlanság társaságban állandóan csak 'nyalakodni'. Nyugodtan mondd meg neki, hogy nem véletlenül találkoztok kevesebbet, és hogy neked nincs bajod kettőjükkel, örülsz neki, hogy boldog, de kellemetlenül érzed magad, ha ők mindig csak egymással vannak elfoglalva. Társaságban így nem illik viselkedni, menjenek akkor szobára

2014. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!