Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról, akik nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Megértem, nekem is nehezemre esik.
2014. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Hogy búzák.
2014. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
férfiatlanok, töketlenek.
2014. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően nincs ezzel baj, nekem is problémát okozott. Viszont épp emiatt sokkal többre becsülöm a nőket, mert ha végre összejött valaki akkor azt sokkal jobban értékeltem mint egy olyan srác aki hetente 3 lányt ágyba visz, és folyamatosan azt érzi hogy bármikor akad más a horogra.

Persze pont emiatt a nőknek nem különösebben vonzó ez, mert nem akkora kihívás, de sokkal nagyobb eséllyel találsz megbízható társra, mint egy puncimágnes esetében.

2014. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még éretlenek, gyűjteniük kell az erőt.

Mert mi a legrosszabb ami történhet!?

Nemet mond, ha bunkó is vagy pofán vág.

De az élettől kapsz még annyi pofont,

hogy 1-2 csajtól meg se kottyan.

2014. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Mivel nem kezdeményeznek,nem ismerem meg őket.Mit gondolhatnék?

Én maradi felfogású vagyok.Én szeretem,ha egy férfi kezdeményez.

2014. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Azt se tudom kik ők, hisz nem kezdünk el beszélgetni. Nekem nem baj, meg semmiféle lenézés vagy ilyesmi nincs bennem, mindenki el tudja dönteni, hogy mer vagy nem. És hogy mennyit ér neki, hogy ismerkedjen.
2014. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom pasiként, hogy gyávák.

Ami elég szánalmassá teszi őket a szememben.

De ha nő azért nem kezdeményez, mert nem mer, akkor róla is ezt gondolom. Van aki elvből nem akar kezdeni nőként, de a többség csak nem mer.

2014. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!