Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Van egy barátod ,akit nagyon szeretsz és ő is szeret téged.Szóval ezt a pasit klónoznák és minden egyes kis részletben belsőleg,külsőleg hasonlítanának egymásra és egyáltalán nem lehetne kideríteni,hogy ki a másolat.

Az egyik pasi kapna több millió dollárt míg a másik egy árva petákot sem.

Melyiket választanátok?



2014. máj. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
a barátomat. minek nekem a klónja, mikor van egy eredeti.
2014. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, amelyiket előbb megszerettem. Ha klónozzák is, akkor az csak egy klón és nem ő. Tudom, hogy a kérdést csak azért tetted fel, mert szerinted minden nő kivétel nélkül egy pénzéhes K. De el kell, hogy keserítselek, ez nem így van.
2014. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ki lehet deríteni, a klónoknak nincs köldökük állítólag :D am meg a klón nem ismer minden részletet egy kapcsolatból szval ha valami bennfenteset mond a csaj akkor simán kiderül :D
2014. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretem sz*rok ra mennyi penze van. Nyilvan ha ugyan az a ketto azt valasztanam amelyik erzeseket kelt bennem. Nyilvan erre egy klon nem kepes, legalabbis szerintem. A kerdes hulyeseg. Ha mindenben egyformak lenyegtelen melyiket valasztod ugyanazok. Nyilvan sokan a penzeset valasztanak, ha ugyanazok.
2014. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Lányok, szerintem rossz úton jártok.

A kérdésen az áll hogy mindkét pasi ugyanolyan, kívül-belül, így ugyanolyan érzéseket keltene bennetek mindkettő. Nem tudnátok ki az igazi, és ha én nő lennék, a pénzesebbet választanám, és mivel ez az egyetlen különbség, és csak eszerint lehetne dönteni, ezért ebben a konkrét helyzetben mindenki racionálisan az anyagi gondok nélküli férfit választaná. Most, kedves kérdező, gondolom azt a választ kaptad amit akartál a provokatív kérdésedre, és elkönyveled magadban tévesen, hogy minden nő pénzéhes.

A kérdés manipulatív, ugyanis a klónozás nem így megy, hogy belsőre is egyformák, ráadásul ami a klónozás után érné a két pasit is változtatná őket, így nem lennének egyformák, ráadásul az orvosok is tudatnák melyikük az eredeti.

Tehát a kérdésed semmi másra nem jó minthogy a véleményedet hamisan megerősítő válaszokat kapj. Remélem egyszer megváltozik a véleményed.

2014. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem szeretem ezt a fajta kérdezési módot. Olyan feltételekt teremte a kérdező amikből egyértelmű melyikre szeretne választ kapni (esetek többségében a feltételek a legkevésbé sem életszerűek), ha meg az ált. ésszerűbbre de mondjuk a szereotípiáknak vagy a logikának megfelelő választ ad valaki, a kérdező mehet boldogan a mellkasát verni hogy bezzeg ő megmondta, ő tudta: minden nő k@rva. (esetek többségében erre mennek rá az itteni ilyen kérdéstípust használó kérdezők, most is az anyagiasság a vizsgálat tárgya ugye?)


Amúgy még így is hibás a kérdés, a klón sose lesz olyan mint az eredeti mivel a jellemét, tudatát az átélt emlékek adják, az időbeli eltérés miatt lehetelen hogy ugyanazokat a környezeti behatásokat kapják babakoruk óta az eredmény se lesz ugyanaz sőt nagyon is eltérő lesz. Külsejét (és a genetikáját, mondjuk az nem sokat jelent a csimpánzokkal is több mint 90%-ban egyezik a DNS-ünk) leszámítva valószínűleg nem sokban hasonlítana az eredetihez.

Az se mindegy, hogy milyen szintről indulnak, szerintem nincs szükség több millió dollárra ha normális munkahelye van az embernek dolgozik és nem úszik az adósságokban. Mondom ezt úgy, hogy szerintem számít a pénz és szeretek jól élni (bár azt én magamnak teremtem meg). A hiretelen sok pénz és a siker a legjobb módszer arra hogy egy ember kiforduljon magából.


Kérdező, mégis mi célból tetted fel a kérdést és milyen hosszútávú következtetéseket kívász levonni az ittnei válaszokból?

2014. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!