Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki linkelne jó szextörténe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki linkelne jó szextörténeteket?

Figyelt kérdés

Tortenetek.hu,meg ilyen ismertebb oldalak kivégezve.

Kéne vmi jó.

Saját is lehet.

Szülő és pisi/kaki témát kivéve bármilyen jöhet.



2014. máj. 23. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nekem is jól jönne. :)
2014. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Naif_Hazazi ***** válasza:
28%
egyszer vót hónemvót, vót egyszer egy szép leány, akit felpróbáltam és soha nemláttam utána...
2014. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem teljesen mondható szextörténetnek, de ez egy megtörtént eset, szóval ez így ahogy van az idei osztálykiránduláson történt meg. Elég hihetetlen, de igaz. :D

Szóval az osztályban 7-en vagyunk fiúk, ebből az oszt.kir.on 5 úgy berúgott mint az atom, szinte az összes lánnyal egyetemben. Na már most, az éjszaka kellős közepén 2 fiú, akik annyira be voltak állva, hogy egyenesen sem tudtak nem hogy menni, még nézni sem (egyébként legjobb haverok) kitalálták, hogy ők már bizony most fognak elmenni zuhanyozni a közös zuhanyzóban, ami egy külön épületben van. Még ott helyben a szobában levetkőztek, egy szál boxer maradt mindkettejükön és ki "mentek" (magyarán vánszorogtak) a zuhanyzóig. Na mondom magamban ebből mi lesz... Nem lett volna túl jó ha elesnek a betonon, bebasszák a fejüket és ott véreznek el, szóval én meg még egy srác, akik nem ittunk szinte semmit utánuk mentünk nehogy történjen valami mert akkor mindenki szívni fog (ofőnk egyesével szaggatta volna le a végtagjainkat, és azzal vert volna minket agyon). Na szóval elértünk a zuhanyzó helyiségig, ahova a 2 srác bement mi meg leültünk kint és megvártuk őket míg kijönnek. Folyamatosan üvöltöztek/röhögtek bent szóval tudtuk, hogy nincs semmi. De egyszer csak síri csönd, csak a víz folyik. Na mondom itt valami nem stimmel. Benyitok hozzájuk (úgy kell elképzelni, mint egy börtönzuhanyzót, szóval egy kocka alakú helyiség volt, aminek az egyik oldalán a csapok, a másik oldalán a zuhanyzók voltak, de az egész egybe volt nyitva, szóval még a zuhanyrózsák között sem volt válaszfal) Na szóval benyitok és azt látom, hogy az egyik srác épp a másikat (hadd mondjam ki) sz**pja, miközben az ütemesen mozgatja a csípőjét. Magyarán megsz**patta. Hát én úgy ahogy voltam lefagytam. Még pislogni is elfelejtettem. Mielőtt visszacsukhattam volna az ajtót meglátott az aki éppen a másikat torkon csinálta majd hirtelen abbahagyta, és elkezdett üvöltözni hogy menjek már be, mert hogy milyen jó meleg a víz+pára van ami kitisztítja a pórusaimat,stbstb... (Magyarán az alkohol hatására bőrgyógyász lett belőle) Mondom neki, hogy öhm köszi de ezt most inkább kihagynám, de abban a pillantban elkezdtek megindulni mindketten felém. Na most azt tudni kell hogy ez a 2 srác a legizmosabb az osztályban, én meg 9 évig versenyszerűen úsztam szóval az én szálkásságom az úszásból adódóan+a 60kilóm eltörpül mellettük. Főleg hogy mindketten ki vannak gyúrva. Na mire becsuktam az ajtót belülről benyomták (pontosabban ki) és lefogtak. Tudtam hogy csak hülyéskednek főleg mindkettejükkel nagyon jóban vagyok szóval nem úgy kell ezt a helyzetet elképzelni mintha az életemért küzdöttem volna... Szóval mikor lefogtak akartam szólni az oszt.társamnak akivel együtt jöttem a zuhanyzókhoz de ő addigra eltűnt kintről (mint utólag kiderült visszament a házba, mert valaki közben széthányta a teraszt) szóval mivel senkinek nem tudtam szólni és hiába mondtam nekik hogy nem akarom a meztelen testüket+álló farkukat bámulni nem engedtek el csak hülyeségeket beszéltek (nem meglepő módon) mire az egyik kitalálta hogy fürdessenek meg engem (jelzem én eléggé fel voltam öltözve) na ott mondtam nekik hogy most álljanak le, de csak nem engedtek. (Szerintem azt sem fogták fel hogy beszél hozzájuk valaki) szóval lefogtak és beráncigáltak a zuhanyzóba és míg az egyikük szabályosan a falhoz nyomott addig a másik belülről bezárta az ajtót, a kulcsot meg eldobta a p**csába, hogy "a kulcs a gyáváknak kell én majd berúgom az ajtót, ha ki akarok menni" (ne kérdezzétek XDD) na hát én ott szarrá röhögtem magam.... Erre elkezdik hogy most én is megfürdök mert látják hogy nem fehér a bőröm és a fehér a tiszta de nekem nem az... XDD hát ott már sírtam..na mondom okéoké de akkor legalább hadd vetkőzzek le. Na ezt megengedték, de az alsógatyám magamon hagytam, mire elkezdi az egyik hogy ez így még nem elég. Hát mondom pedig lejjebb nem fogok vetkőzni azok után amit láttam. Erre megindulnak felém hogy akkor ők most levetkőztetnek és hogy milyen kedvesek...Hát szó szerint letépték rólam a boxerem. Na mondom most már úgyis teljesen mindegy szarok bele. (Amúgysem szégyenlősködtem előttük, főleg az egyiket már általános iskola óta ismerem, de azok után amit láttam nem mertem lejjebb vetkőzni XD hát megtették helyettem) majd elkezdték csapkodni a seggem vizes törölközőkkel meg a farkamat is. Majd elkezdtek arról beszélni hogy úgy dugnának most egy jót, de ha már nincs senki akit meg tudnak dugni akkor már kiverik a másiknak. Hát itt már sürgősen kerestem a kulcsot, hogy hol lehet, de mire megtaláltam volna az egyik már ott is volt előttem és míg a másik lefogott, elkezdte verni a farkam. Hát ezt annyira nem élveztem de mivel azért nem vagyok homofób gondoltam bajom úgysem lesz tőle, holnapra meg azt is elfelejtik hogy mi történt ma így nem ellenkeztem de nem élveztem túlságosan. Leszopni nem soptak le hála a jó égnek de miután abbahagyta a farkam verését egymásnak estek és folytatták ott ahol abbahagyták de abban a pillantban ahogy elkezdték egymást "kényeztetni" megtaláltam a kulcsot, összeszedtem a ruháim és sprinteltem kifele. Másnap SEMMIRE sem emlékeztek csak arra hogy elmentek valahova valakivel éjszaka és valamit csináltak a zuhanyzóban. Nem meséltem el nekik, hogy mi volt az a ""valami"".

Na hát így telt az idei oszt.kir.om, ez így ahogy van megtörtént, de ha nem velem történik biztos nem hiszem el. Ez elég abszurd, de ez van. Renélem jövőre mást szemelnek ki........ :D Ha valaki kiváncsi a részletekre írjon privátban, mesélek :D

2014. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!