Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ennyire haragszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ennyire haragszik?

Figyelt kérdés

Valakit,akit nagyon szeretek és fontos nekem nagyon megbántottam.Azóta nem áll szóba velem.Nem reagál a hívásaimre,sms-re,facebook üzenetre sem.

Tudom hogy elcsesztem,de szeretném jóvá tenni.Nem tudom eldönteni hogy csak ennyire megsértettem vagy már tényleg nem kiváncsi rám.Nagyon makacs,sértődékeny emberről van szó.Azt is tudom,hogy az adatlapomat nézte,mert a veszekedésünk napján (hétfőn) még nem szedte ki a kedveléseket a képeim alól,hanem csak tegnap.

Szeretném ha hagyná hogy elmondjam mit miért tettem,bocsánatot kérjek tőle és vállalhassam a tetteimért a felelősséget.De félek újra írni neki, úgyis tudom hogy nem reagálna.A személyes megoldás lenne a legjobb,de ahol általában van ott sosincs egyedül (hozzájuk nem csöngetek be) és félek hogy elküld.


2014. máj. 23. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
tedd jóvá/kérj bocsánatot/adj neki időt.
2014. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy fontos neked és, hogy nem akartad megbántani, de annál többet, hogy bocsánatod kérsz és lehetőséget a tetteid megmagyarázására, nem tehetsz. Csak úgy kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy mégis mivel bántottad meg, hogy ennyire megsértődött?
2014. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudod, velem is pontosan tényleg még a napok, a sztori, minden egyezik. Csak én vagyok a sértett fél, lehet, hogy te vagy az én emberem. Hát, èn nagyon megharagudtam, próbált velem beszélni, de mivel undorodon tőle (pedig legjobb barátok voltunk) nem adtam neki egy 3. esélyt....Az első 2-t elcseszte, ennyi. Oké, ha neki így jó, de én többet hozzá nem szólok, hacsak nem kapok olyan bocsánatkérést mint egy lánykérés... :) jóéjt
2014. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétlem,hogy egymás emberei vagyunk :/
2014. máj. 24. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Sikerült kibékülnötök?

mi történt egyébként, mivel bántottad meg?

2014. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!