Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (meleg kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap bulizni voltam (egy átlagos buliban), és ott volt egy helyes srác is. Egyre és egyre közelebb került, utána már mögöttem táncolt(persze nem olyan feltűnően...). Később rengetegszer egymás szemébe néztünk, és mindig valahogy a közelembe keveredett. Ma sikerült lenyomoznom, hogy ő kicsoda, szerintetek bejelöljem ismerősnek facebook-on? Vagy ha visszajelöl, akkor mit mondjak?

Az a baj, hogy egyáltalán nem biztos, hogy meleg... :( Mivel 2 lány barátommal voltam, és az is lehet, hogy velük szeretett volna ismerkedni. De akkor miért szemezett velem? Akárhányszor ránéztem, egyszer sem láttam lánnyal (szerencsére :$) Szerintetek mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. máj. 24. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jelöld be és ha visszajelöl írj rá

beszélgessetek és majd kiderül

2014. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Jelöld be!:)
2014. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan jelöld be, nem veszítesz semmit. :))

Remélem sikerül a dolog... hajrá! :)

2014. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki? :S
2014. máj. 24. 19:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj sajnos, hogy nem tudom, hogy mit mondjak... Nem tudom róla, hogy meleg-e, én meg nem akarom egyből "felfedni" magam, mert eddig még nagyon kevesen tudják rólam. Ha ő nem meleg, akkor ez nekem gáz. Ezért nem tudom, hogy mit csináljak :(
2014. máj. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!