Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti járnátok olyan lánnyal, aki vagdosta magát? (Hegek is vannak emiatt rajta)

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen ok, amiért nem, mert félnék, hogy egy esetleges szakítás után kárt tenne magában, és azt az én lelkiismeretem sínylené meg.
2014. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es, itt nem a hegekről van szó. Az csupán testi változás.

Itt most nem arról van szó. Maga a heg senkit sem érdekelne.

2014. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is csinálok hasonlót, ezért megértem milyen rossz. Talán csak ilyen lánnyal járnék. :) 17/f
2014. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
igen járnék :)
2014. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen kizárt. Labilis idegekkel rendelkező, lelkileg gyenge, életképtelen emberrel SOHA!
2014. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Csak ha abbahagyná.
2014. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen
2014. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ha megígéri hogy engem nem fog.

F20

2014. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én lányként írok, én is néha elég depresszív állapotban vagyok, bár a külvilágban erőt veszek magamot, nem engedem láttatni.


Nekem az a tapasztalatom, hogy még azok az emberek is, akik úgy tűnik, megértőek, segítőkészek, egy idő után belefáradnak a pesztrálásba, elfogy az erejük, és otthagynak. Meg ha belegondolsz, senki sem szereti hallgatni más sirámait nap nap után, főleg nem tehetetlenül nézni a másikat, mert baj az biztos van, ha már ott tartasz, hogy vagdosod magad, és a bajaidat előbb-utóbb úgyis a barátod nyakába zúdítanád.


Szerintem előbb próbálj meg valahogy kijönni ebből az egészből, és amikor már viszonylag rendbe szedted magad, akkor kezdj párkapcsolatba.


Amúgy mért vagdosod magad? :(

2014. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is van egy barátnőm, aki még nálam is 100x-ta depresszívebb, és megőrjít a tudat, hogy sehogyan sem tudok hatni rá, kimozdítani ebből az állapotából. Akármit javasolok neki, ő mindent elvet, folyamatosan panaszkodik, ami nekem sem tesz jót, néha meg elborul az agya, akkor hisztizik egy sort meg üvöltözik. Én szívesen meghallgatom, soha nem éreztetem vele, hogy nem, de rossz ezt nézni, hogy nem tudok segíteni rajta.

És ezzel a viselkedésével lassan elmar mindenkit maga mellől. Néha tőlem is kérdezik, hogy mért barátkozom vele, de nekem egyszerűen nincs szívem magára hagyni, mert tudom milyen ez az állapot. De aki nincs vagy nem volt ebben benne, attól ne várd, hogy majd hosszú távon megértést tanúsít az irányodba.

2014. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!