Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki egész életében agglegény akar lenni?

Figyelt kérdés
Egy 33 éves férfinak mik a főbb tervei? Nem az, hogy családot alapítson vagy valakinél megállapodjon? Nekem mesélte, hogy sok csajjal volt együtt (tizenévessel is). És most nem kell azt gondolni, hogy biztos luxusvillája meg bmw kocsija van. Még nem költözött el otthonról. Tényleg csak annyi az egész, hogy a jó szövegével éri el?
2014. máj. 25. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se tervezek se házasságot,se családalapítást.
2014. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Biztos van olyan, de szerintem nem éri meg.
2014. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem azt mondom, hogy agglegény akarok lenni, de nem töröm magam mindenáron, hogy összejöjjön végre egy normális barátnő.


28/F

2014. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Én is egyre inkább így gondolom.
2014. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én így utólag mondanám: bár az maradtam volna
2014. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak mert azért furcsa, mert nekem mindig úgy jött le, hogy ő akar majd komolyat (nem pont tőlem) családot, gyereket. De valahogy most meg úgy érzem, hogy nagyon félreismertem, és nem tudom elhinni, hogy másmilyen lenne...
2014. máj. 25. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg az a tervem, hogy elvégezzem az egyetemet, veszek egy házat, egy autót, tehát megteremtsem az életem. Munkahelyem már van, vezető fejlesztőként dolgozom. Barátnőm már nem lesz, mert nem akarok. Egyedül jobb, valahogy boldogabb vagyok. Fontosabb számomra egy barát, aki mellettem áll a bajban, mint egy lány, aki megcsal, megaláz, elhagy.


23/F

2014. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én el tudnám képzelni az életem a jelenlegi barátnőmmel. Nem tudom valahogy megváltoztatta az életem mióta vele járok, sokkal rugalmasabb vagyok, nagyobb rendet tartok és jóval figyelmesebb lettem.
2014. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tervezem a házasságot sem a családalapítást.

Ha bejön majd az élet, sokat keresek, jól élek 100% hogy nem fogom 1 nőre elpazarolni, inkább elköltöm magamra körbeutazom a világot vagy akármi. 18 évesen még nem tudok biztosat mondani, de ebben reménykedem. :p

2014. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7,hát ez szomorú
2014. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!