Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy pasi tud hangszeren játszani?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy min, de írhattok akár hangszert is, hogy melyik jön be nektek.


Szóval az nektek bejön, ha a pasi tud hangszeren játszani?



2014. máj. 26. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle vonzóbb. Nem előny és nem hátrány.

Mondjuk egy skót dudával játszani elég vicces dolog. Na azt meghallgatnám.

2014. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én szeretem a zenét,de a zenészektől herótom van..ne kérdezd miért,én magam sem tudom
2014. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem zenészekre célzok itt, meg ilyen művész beállítottságú emberekre, csak arra, hogy van egy normális srác, és tud valamilyen hangszeren játszani.
2014. máj. 26. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha a nagybögön a nyelvével tud játszani. A többi még undorit is!
2014. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki tetszik, az 3 hangszeren tud játszani + énekelni, és van 2 bandája is. :D Aki előtte tetszett, ő is 3 hangszeren tud játszani. Úgyhogy nekem igen. :D
2014. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ez a legfontosabb ,de azért szerintem vonzóvá teszi az ,hogy sok gyakorlás meg kemény munkával csodálatosan hangszeren tud játszani.Legjobban a dob,a basszusgitár, vagy a hegedű tetszene.
2014. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen, a gitarosokat!<3
2014. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármi értelmes dolgot tud, az nálam jópont.
2014. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó ha egy fiú tud pl. gitározni/énekelni :D (de nem ez a leg fontosabb) :D
2014. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy triangulumművésszel szívesen megismerkednék...


De; ha valamihez ért és azt ügyesen, elhivatottan műveli (sport, zene, bármi értelmes dolog), akkor azzal a tiszteletemet érdemli ki maximum. Jobban kedvelni, szeretni nem tudnám miatta.

2014. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!