Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tágítsam magam odalent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tágítsam magam odalent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, sajna még szűz (Vagyis sráccal még nem voltam,lánnyal viszont igen...), és talán ebből kifolyólag, vagy alapból, de nagyon szűk vagyok, 2 ujj is nehézkesen megy. A kérdésem az lenne, hogy vegyek egy normál méretű dildót, és azzal próbálkozzak, vagy várjak, amíg lesz srác? Igazából félek,hogy gáznak találná,hogy ennyire szűk vagyok.. De lehet a saját hülyeségem ez. ^^"
2014. máj. 26. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a srácot, és nem hinném, hogy gáznak találná, mert szűk vagy.
2014. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne itt kamuzzal mar.
2014. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szép agy segítek
2014. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fake
2014. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne magadból, és a nagy többségből indulj ki. Én a kérdést komolyan gondoltam, teljesen őszintén. Kíváncsi voltam más véleményére.
2014. máj. 26. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:

ha gondolod, kitágítalak.

egy srác

2014. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1. Neked pedig köszi, azt hiszem várok. Habár sokan azt mondják, az sem jó, ha valaki túl tág. Szóval, lehet ,jó ez így. Majd kitágít, ha úgy van.. :)
2014. máj. 26. 20:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy szép lány. :D Szóval szerintem gondold át újra. :P
2014. máj. 26. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Te válaszolj azért.:)
2014. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezd magad tágitani.. Minél szűkebb vagy annál jobb.. Ha küldesz képet, azt is megmondom hogy tényleg "nem vagy egy szép lány" vagy csak az önbizalmaddal van gond.. :)16/F
2014. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!