Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a buszon mögötted ülő elkezdené masszírozni a vállad mert úgy látja hogy feszes görcsös?

Figyelt kérdés
A csajok véleményére vagyok elsősorban kíváncsi :D

2014. máj. 27. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pofon vágnám valószínüleg...
2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ráförmednék, hogy egyáltalán normális-e. Aztán elülnék.


Nem taperoljuk a másikat, oké? Főleg nem idegeneket. Nem szexi. nem menő. Nem vicces. Nem kívánatos.

2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszene, lehet még egy pofonnal is megajándékoznám.
2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Megkérném, hogy hagyja abba, ha ezután is folytatná elmennék a busz másik végébe.


19/L

2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

B..sznám úgy szájon hogy a fal adná a másikat, aztán addig rugdosnám amíg mozog, és utána még 5 percig hogy biztos legyen.

Tényleg ennyire sok beteg fiatal van manapság? Elszomorító.

2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
srác vagyok, de ha jól adod elő magad, szval jópofa vagy nem pedig egy beteg állatnak tűnsz akkor sztem jó poén lesz a csaj számára, bár ha nincs jó hangulatban vagy alapból nincs humora és egy zsörtölődő p1na akkor semmi jó nem sül ki belőle, de csinálhatnál egy névjegykártyát amin rajta van a telefonszámod és ha látod a csajon hogy veszi a poént akkor add neki és hátha felhív :D jó terv mi?
2014. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem élné túl.


Miért van ennyi "hátba támadós" kérdés? "Mit tennél, ha valaki megmarkolná a segged..., belevágna a hajadba..., hirtelen megölelne, megcsókolna"... most meg megmasszírozna?


Miért vagytok ilyen férgek, hogy szemből már nem is megy?


Ha egy Adonisz csinálná (híres színész, énekes...), akkor se értékelném.

2014. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ó, hahah. Hah! Qurva nagy poén, hogy valaki el kezd nyomogatni hátulról. Eszembe sem jutna, hogy nem megfojtani akar, vagy nem egy pszichopata, aki kiszemelt magának. Szólás nélkül kell, hátulról támadni! Igen, ez az! Remek taktika!
2014. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, utána nem segítenék neki összeszedegetni a fogait.
2014. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Micsoda ellenszenves emberkék vannak itt :D 18/L/L vagyok és szeretek masszírozni és sokszor látom az előttem ülő hölgy válla nyaka eléggé fáradt görcsös és sokszor gondolkoztam már ezen de ezek után úgy gondolom hogy elvetem ezt az ötletet :D
2014. máj. 27. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!