Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ebben a kategóriában értelmes/szimpatikus emberekkel?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyel
2014. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mármint élőben ? úgy még nem, de azért vannak itt nemcsak jóarcok, de értelmes emberek, nagy filozófusok is :)
2014. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Élőben vagy csak privát üzenet "formájában". :)
2014. máj. 27. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, többel is.
2014. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Igen, egy emberrel találkoztam, ugyan élőben még nem, de rajta vagyunk az ügyön. :)
2014. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha valakivel több hónapja beszélgetsz itt és szimpatikus, azzal érdemesebb tovább lépni?
2014. máj. 27. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, eggyel, de sajnos az lett a vége, hogy csalódtunk egymásban. :(
2014. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, de azért nem lett semmi mert túl nagy volt a távolság.

Meg van még 1 emberke akitől csak segítséget kérek néha.

2014. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magammal! :)
2014. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát érdekes dolog ez! Velem már akartak ismerkedni itt az oldal hasábjain, de jobbnak láttam visszautasítani őket. Mármint nem volt velük semmi baj, csak valahogy... ellenérzésem van a neten való ismerkedéstől. Nem is igazán megy ez, mert egyfajta bizalmat feltételez, ami nincs meg bennem.


De! Olvastam már pár személy hozzászólását, akiket a kommentek alapján egészen szimpatikusnak találtam.

2014. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!