Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy ráztok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy ráztok le egy csajt msnen? Vagy mit csináltok ha felvesz egy csaj msnre akiről tudod h kicsoda, de le akarod rázni?

Figyelt kérdés
Miket mondtok neki?Hogy reagáltok stbstb...
2009. dec. 30. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szünnyééééé má meg.
2009. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elkezdek neki beszélni a maszturbálási szokásaimról. Tutira lelép. Aki mégsem, az meg tutira egy nekem való perverz csajszi.
2009. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem rázott le nyugii:D

*_*

2009. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hu de bonyolult...


Pill, kaja

Pill, szarok

Pill, AKÁRMI



Elmész, aztán letiltod, vagy simán nem írsz vissza.

2009. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dee sztem igenxd LOL h mindig megtalálod a kérdéseim:D
2009. dec. 30. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Írom, hogy pillanat, majd ha kérdezi, hogy hol lelem magam, nem is írok vissza. Megunja...
2009. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
am lány vagyok...nekem 1szer írta h pill utána elköszönt h bocsi mennie kell stb.. aztán meg 2.alkalommal nem válaszolt aztán megin feljött msnre akk válaszolt h nem igazán van itt bocsi és lement msnről..kiv vtam h le akart-e rázni..
2009. dec. 30. 16:22
 8/14 anonim ***** válasza:
hát én olyat nem nagyon rázok le akit ismerek... :D De olyat viszont igen aki kavarni akar velem főleg olyankor ha van barátnőm.. Szerintem tisztességesebb megmondani neki hogy bocs nem pálya vagy akármi mint hogy pillezel... 16/F
2009. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És a lányok is jobban megértik...a pillezés sztem kicsit bunkóság ha így akarnak lerázni...és ha vkinek tényleg dolga van, akkor már teljesen belezavarodunk h most le akart rázni vagy tényleg dolga van...
2009. dec. 30. 17:07
 10/14 anonim válasza:
Megkérdezed: Webcamsex? persze előtte húzd ki a webkamodat, hogy téged ne lásson:D ha belemegy, akkor meg lesz egy jó napod:D
2009. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!