Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul is elsülhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul is elsülhet?

Figyelt kérdés

van egy pasi akivel haverok vagyunk, de mindig nyomul. "viccből" perverz megjegyzéseket tesz, puszikat küld, nyalja a szája szélét, kicsit itt-ott megérint és hasonlók. arra gondoltam megszivatom egy kicsit és eljátszom, hogy "végre rávett" és szexelni akarok vele. pontosabban amikor legközelebb mondja, hogy legyen ez meg az, akkor azt mondom mosolyogva, kacéran, hogy "rendben, csináljuk", majd kicsit hozzásimulok, végigsimítom a mellkasát a nyakáig, közben végig a szemébe nézek, majd közelebb vonom magamhoz, mintha meg akarnám csókolni. és közben megkérdezem, hogy pontosan mit szeretne csinálni velem. majd mikor válaszolt és közel vagyunk a csókhoz, nyomok az arcára egy puszit és otthagyom.

szerintetek ez hatásos lenne, hogy kicsit "meglepjem"? vagy tudni fogja hogy csak szivatom?

lehet, hogy rosszul jövök ki belőle? :D


2014. máj. 27. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
majd rájön a srácra a kangörcs :D
2014. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Grim13 ***** válasza:
persze hogy elsülhet rosszul... így szoktak megerőszakolni lányokat -.-'
2014. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

lehet nem fog neki lejönni és azt hiszi komolyabban kezdtél vele játszani...

javaslom, hogy a végén változtass annyit, hogy ilyen fahangon benyögöd, hogy "nem!" puszit nyomsz és úgy mész el.. így tisztább:D

2014. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szentem ne szopasd meg mert én is ilyen vagyok és ehez hasonlót velem is csináltak és nagyon szarul esett
2014. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 aladar12 ***** válasza:
mondd neki, hogy valójában pö..öd van :d
2014. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én ennek nem örülnék..de mivan ha leakar smárolni? gondolom hagynád és nem tudod hogy után mitcsinálj..:) szerintem ebbõl nagyon csùnyán is kijöhetsz :D
2014. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
beleszámítottam, hogy talán előbb próbál megcsókolni, mint tervezem. de kivédeném remélhetőleg. ha mégsem, akkor sem bonyolódnék vele csókcsatába.
2014. máj. 27. 20:20
 8/15 A kérdező kommentje:
amúgy elég humoros figura, szerintem nem esne rosszul neki.
2014. máj. 27. 20:20
 9/15 aladar12 ***** válasza:
szívem, nekem is van humorom, de ha ilyent betolna egy csaj lelkileg tökönrúgva érezném magam
2014. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tetszik a srác?
2014. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!