Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Ez most szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb 2 éve ismerkedtem meg. Tudni kell róla, hogy bazinagy szoknyavadász (volt?), aki hetente cserélgette a csajait, és csak meghúzta őket. Lényeg, hogy a srác haverja elég erősen próbálkozott nálam, de mindig nemet mondtam neki. A fiúval nagyon soat beszéltem, elöször csak haveri szinten, egyszer meg is csókolt egyik este. Nagyon sokat dumáltunk, ő mindig valahogyan viccesen kérdezgette hogy nem e fekszem le vele, meg h én mennyire megfogtam és hogy mennyire tetszem neki. Kb. 2 éve nem hagy békén, akármennyire is bunkón írok mindig keres. Meséltem neki más srácokról is, de ő mindig kifikázta őket. Amióta megismert egyáltalán nincs barátnője, amit ő mondott hogy néha lefekszik valakivel. Hozzáfűzném még nem voltam "úgy" pasival és ezt ő is tudja. Én akármennyire bunkó vagyok vele vagy leoltom, beszólok neki mindig keres utána. Most ezt mire véljem? Szerintetek ez mit jelent? 18L

2014. máj. 28. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajta vagy a listáján, azt jelenti.
2014. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szűz csajt megd.gni nagyobb kihívást jelent neki.
2014. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ettől elájulni, ne legyél naiv.

Ha egy pasi úgy küzd értem, hogy közben tényleg csak én kellek neki (és hasonló a múltja...), akkor lehet max esélye. Mert akkor tényleg komolyan akarhat valamit.

De az, hogy téged is keres, meg még egy rakás más csajt... áh... ne következtess ebből arra, hogy tényleg érdekled. Az meg miből tart neki, hogy néha keressen? És egyszer majd megleszel neki úgy van vele, csak annyira nem sürgős, mert akkor jobban odatenné magát.

Ne olyan pasival akard elveszíteni, aki viccesen kérdezgeti, hogy lefekszel-e vele, meg egy rakás csajt dug. Persze lehet, hogy félreértelek, de te nem csak szexet akarsz tőle gondolom, hanem komolyabbat.

Ja és attól, hogy leoltod, még tuti látja rajtad, hogy odavagy érte. Ha úgy tényleg határozottan és véglegesen elküldenéd, akkor nyilván többet nem próbálkozna.

22L

2014. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet. Azt jelenti. Aki elküld, annak kellesz és fordítva is igaz. Ha lefeküdtél volna neki, már régen azt sem tudná, ki vagy. De ha te komolyan gondolod a kapcsolatot, akkor ne ezzel a sráccal kezdj el komolyabban járni, ez egy linkóci. Várjál egy normális, komoly, megbízható fiúra, akit még szeretni is tudsz, és ő is téged, ez a fiú nem szeret, az biztos.
2014. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!