Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszataszító lenne a sajnak, ha elkezdenék ketrec harcolni?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen jellegű energia gyülemlett fel bennem és rohadt jól bunyózom(ha kell), és ezért szeretnék egyilyen sportot,

De félek, hogy a csaj, akivel "Nagyon jóban vagyok", az megijedne. Szerintetek tartanom kéne ettől?


2014. máj. 28. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy kimaradt egy betű, de csajnak, vagy sajtnak?
2014. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a lánytól függ. Barátomnál is felmerült a kérdés, bár ő 12 éve küzdsősportol.


Én azt mondtam neki, hogy amíg nem az élete a tét addig tegye. De otthon egy szerető nő és gyerek várja.

2014. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én még gimis vagyok, én is küzdősportoltam, de a klassikus sportokból elegem lett, egyébként még gimis vagyok
2014. máj. 28. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor még nincs kérdés, mert 18 alatt legálisan nem harcolhat. Mivel ott nincsenek szabályok, így kiskorúakért nem vállalják a felelősséget.

És érdemes oda tapasztaltan menni, mivel ott nincs szabály gyakorlatilag (fojtás, szorítás, öv alatt) szóvál bármilyen technikára fel kell készülni, mert ott sok a nagy múltú egyén, ők meg megeszik müzlire az újakat.

2014. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ismerek egy jó edzőt
2014. máj. 28. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég szexi :D csak tényleg ne ez legyen az életed értelme. Én nem ijednék meg sőt! biztonságban érezném magam egy ilyen srác mellett
2014. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél Luchador.
2014. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én barátom nemrég kezdte az MMA-t, hát én biztos sírógörcsöt fogok kapni ha meglátom majd az első meccsén ahogy péppé verik egymást
2014. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!