Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel riasztom el a fiúkat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel riasztom el a fiúkat? Miért van ez?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és tudom, hogy még nem kell nekem barát meg ilyesmi, de nem ezzel van a gond. A környezetemben minden lánynak volt már barátja, vagy legalábbis tetszenek valakinek. Nem tartom magam csúnyának, se szépnek, viszont belsőre mindig fiúsabb voltam, ezt nemrég említette nekem a legjobb barátom, aki fiú.

Azt mondta, azért vagyok belsőre fiús, mert mindig, minden helyzetben belegondolok a fiúk helyzetébe, meg tudom őket érteni (nagyon sok fiúbarátom van). Vannak fura megnyilvánulásaim, szeretek morbid dolgokról beszélgetni. Általában az undorító dolgokon csak nevetek, miközben a barátnőim már majdnem hánynak. Abszolút a fiúkhoz vonzódok, nincsenek leszbikus hajlamaim. Nem szeretnék gyökerestül megváltozni, mert végülis ilyen a stílusom, de mégis, mi az, ami taszítja a fiúkat ezek közül? Vagy lehet, hogy ezeknek közük sincs a dologhoz?



2014. máj. 28. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre szerintem már tudod a választ, de ha nem, akkor elmondom.

....

2014. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

belsőre te legyél csak te!! :)

a külsőre pedig olyan legyél, amiben jól érzed magad.


ha van önbizalmad, az jó.


am az csak jó, ha fiús vagy, mert nem csak barátnő lennél, hanem legjobb haver is, akivel el lehet menni meccset nézni meg jól bebaszni

aztán meg dugnánk egy jót ;)

2014. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert túl jól elvagy velük ,és ezért haverként tekintenek rád ,nem "nőként" ,de ez változni fog hidd el.
2014. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Háááát... azt kétlem, hogy dugnánk, de meccset nézni mehetünk.

3-as, köszi a választ, remélem, hogy változni fog...

2014. máj. 30. 14:00
 5/10 anonim válasza:
Ja, de ha már a barátod lennék, akkor csak lenne szex, nem? :D
2014. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egy idő után, gondolom
2014. jún. 2. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy nő legyen NŐ.
2014. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy nő legyen nő persze, de azért van egy határ. Szerintem ügy vagy jó ahogy vagy.
2014. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es

Tudom, hogy én kértem segítséget, de szerintem ez most pont butaság, amit írtál.

Egy nő nem lehet nő, ha nem szoknyában jár és nem visel magassarkút? Hogy tud nevetni morbid, undorító dolgokon is? Szerintem nem ezek a dolgok tesznek nővé valakit, bár lehet, hogy ezt is mindenki máshogy látja.

2014. jún. 15. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Persze, meg kellene ismerni téged ahhoz, hogy egyértelmű választ kaphass. Az igaz, ha sokat vagy fiú társaságban, hozzájuk kezdesz hasonlítani viselkedésben, felveszed a szokásukat. De itt is van egy határ.
2014. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!