Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek bejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sick Fish kérdése:

Van itt olyan, akinek bejött a "Lányok valaki beszélgetni/ismerkedni? " szöveg és lett is belőle valami?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elkezdtetek beszélgetni, elvoltatok, majd képcsere után még be is jött egyik a másiknak és ezáltal új ismeretsége tett szert.
2014. máj. 28. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem.
2014. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaa neki tetszett a Van Goghom nekem pedig a Leonardoja
2014. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem bejött :D

Bár én lány vagyok és egy itteni fiúval nagyon jó barátságot alakítottunk ki :D

2014. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
Sztem az olyan erőltetett :)
2014. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as: az hogy néha beszélgettek a neten, az nem a lett belőle kategória. A lett belőle valami azt jelenti egy pasinak, hogy minimum egyszer megdugott.
2014. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem lett belőle egy nagyon mély és tartós barátságom. mondjuk mi nem pont ilyen kérdés miatt ismerkedtünk de a lényeg hogy itt gyk-n és még mindig tart...csak nagy a távolság sajna:/
2014. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5-ös.

Nem arra gondoltam, de akkor legyen úgy.


És igen, vágom mire mondja kedves 4-es, hogy erőltetett, ettől nem várok pm áradatot. Csak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán lehetséges-e, mert annyi ilyen kérdést látok kiírva és válaszolnak is rá.

De ha azt írtam volna ki, akkor biztos kaptam volna az ívet.

2014. máj. 28. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, mert én többre válaszoltam és kaptam is privátokat, meg urána beszélgettünk is egy picit. L
2014. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen lett valami több mint barátság. találkozgattunk, nagyon eggyütt akartunk lenni de aztán lelépett... ennyi
2014. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!