Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért jönnek be a pávák meg az ilyen justin bieber félék?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 21:56
1 2
 1/12 Tapasztalatlan ***** válasza:
Ezt már én is kérdezni akartam 😀
2014. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be!
2014. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts. Nem mindenkinek jönnek be, nekem se.
2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelnek az öltözködésükre, van egyfajta bizonyos stílusuk, ami népszerű. Menők, gazdagok, és ezt az öltözködésük is kimutatja. Hiszen fullszegényen nem tudsz úgy öltözködni.. Ha megnézed, a cicababalányok gyakorlatilag csak ilyen "fiúkkal" vannak körülvéve.

és a lányok többsége erre a cicababa létre vágyik, menő, szép, stílusos akar lenni, nem olyan mint akit egy kukából szalajtottak. Ezért nekik is a páwák jönnek be

2014. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, pávaharapást páva szőrével kell gyógyítani, ha érted mire gondolok...
2014. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jönnek be...


Az egy dolog, hogy nekem se, de én más generáció vagyok.. Viszont kamasz lányom van, és neki se jönnek be, mert a barátnőinek sem...


Inkább a plázacicáknak a zsánereik, ahogy én észrevettem.

2014. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"és a lányok többsége erre a cicababa létre vágyik, menő, szép, stílusos akar lenni, nem olyan mint akit egy kukából szalajtottak. Ezért nekik is a páwák jönnek be"


Ezt is cáfolom...

Attól, hogy egy nő nem cicababa, még öltözködhet igényesen, nem feltétlenül úgy néz ki, mint akit egy kukából szalajtottak. Nem csak a két véglet létezik...

Nagyon sok olyan fiatal lányt ismerek, aki igényesen öltözködik, és esze ágában sincs cicababának lenni...


A cicababák csak a páwák szemében menők, illetve azok számára, akik bennük látják a "nőt", de elérhetetlen számukra.

2014. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert ez most a divat.

A sok kis 14 évesnek persze, hogy ezek jönnek be, ezt látják a sztárokon, ott van ez a jusztin meg a one directon és még sok hasonló. A fiúk rájuk akarnak hasonlítani, a lányoknak meg ők jönnek be, mivel hasonlítanak a kis sztárocskájukra.

Majd kinövik, divat is változni fog, bár nem mostanában de most ez van sajnos. Persze mint mindig, vannak kivételek.

2014. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én is ismerek olyat hogy full gazdag és nem páva meg nem is öltözködik úgy szal nem értem ezt a pénz kérdést
2014. máj. 29. 07:12
 10/12 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek! Olyan jól motiválnak, csak rájuk kell néznem! Nem véletlenül használom a képüket céltáblának airsoft gyakorláshoz...
2014. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!