Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez, szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez, szerintetek? Kepeken nagyon gyonyoru, eloben meg nem?

Figyelt kérdés
Szoval felvettem az egyik egyetemi evfolyamtarsamat facebookra. Van neki fenn vagy 20 kepe, de mindegyiken nagyon szep, haja beallitva, kisminkelve,szajfeny, miegymas; gyonyoru ruhak vannak rajta, amik nagyon csinosan allnak rajta; mig az egyetemen mindig ugyanazok a nadragok vannak rajta, bo felsokben jar, neha olyan ruhakat hord, mint amilyenek a kismamaruhak, ugyanazok a sportcipok vannak rajta, ritkan van kisminkelve.
2014. máj. 29. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
elmegy egy boltba, próbafülkébe és csinál magáról 10 milió képet és megphotoshoppolja :) vagy rossz embert vettél fel
2014. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet profi fotózáson volt, vagy valamilyen bemutatón. Én is csináltattam már profi képeket, ahol úgy megcsináltak, hogy nemhogy anyám, de én se ismertem meg magam a tükörben :D
2014. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... néha megijedek én is, hogy ilyen vagyok, de én pont úgy nézek ki, mint a facebook képeimen. Photosoppal csinálják.
2014. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem probalfulkeben csinalja, hanem bulik elott, esetleg kinn a termeszetben.

Es nem hinnem, hogy photoshop,mert tuti nem ert hozza, es sztem az ismerosei sem.

2014. máj. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!