Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire hisztek ezekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire hisztek ezekben az emberi kategorizálásokban, hogy ki kivel illik össze?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tényleg kell figyelni, hogy mennyire passzolok a másikhoz vagy egyszerűen nem kell foglalkozni vele?
2014. máj. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem Andy kel és kész!
2014. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sosem foglalkoztam ilyen hülyeségekkel.
2014. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te döntöd el,h kit szeretsz,de ha nem hasonló az izlésetek,akkor nem lesz közös témátok,v nem azt a filmet akarjátok megnézni.....stb.
2014. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 mindenkiért, mindenki értem
2014. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha belegondolsz egy 2 m magas pasi nem nagyon illik egy alacsony csajhoz de mégis boldogok együtt...és vedd azt is figyelembe hogy egy hosszú távú kapcsolatban nagyon sokat változik mindkét fél...most ez a változás lehet pozitív is és negatív is,de nem fogod megtudni ha nem próbálod meg...tehát szerintem van olyan akik összeillenek és van olyan akik nem de mégis elvannak egymással
2014. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!