Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a fenenek kell mar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a fenenek kell mar egy magas, vekony fiu a gyurasorult nagyvaganyok, a rajoskodo kisebbsegiek es a ferfias csajok koraban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a kérdést én nem tudtam értelmezni, túl bonyolult az én agyamhoz
2014. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább intelligens, normális pasi kell a normális lányoknak/nőknek.
2014. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Senkinek, de olyan sem, akit egész nap itt esz a penész és csak magát sajnáltatja. A lúzerek senkit sem érdekelnek.
2014. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Warren Scott válasza:
28%

Pfff... Mennyi "kedves" ember. Tipikus magyar mentalitás.


@ kérdező - Meglepő módon van egy rakás alacsony leányzó akiknek nagyon bejönnek a magas és vékony srácok. Nem kitalálom, hallom őket beszélgetni napi szinten.


Ártani mondjuk biztos nem fog, ha fogsz egy kézi súlyzót és kicsit átmozgatod magad, mert az önbecsülésednek mindenképpen jót tesz, ha érzed, hogy már többet bírsz még ha nem is látszik az eredmény és a kisugárzásodon is javítani fog, ha ez történik.


A fent említett lányokon kívül pedig pont azoknak kellhet, akiknek tele a hócipője a szénné gyúrt vagány rajokkal. :D

2014. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem lövöldözni készülődsz?
2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Warren Scott válasza:
46%

Off topic:

Most látom a magyar mentalitás ismét megmutatkozott lepontozás formájában mert a pozitív hangvételű válaszokat valaki gondosan lehúzta.

2014. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!