Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket vertek már át vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket vertek már át vagy kosaraztak már itt gyik-on ki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem ismerkedek nem ületelek itt. Ha kérdeztek, feleltem, de ennyi. :D
2014. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, szintén azért, mert nem ismerkedésre használom az oldalt. Aki meg arra, az meg is érdemli.
2014. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerelmi szempontból nem !

barátiból igen.

2014. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez az oldal nem ismerkedésre való. Ha valaki próbálkozik általában megmondom ezt neki. Nincs jövője számomra. Én olyan barátságokat tudok fenntartani, ahol minden nap találkozunk, és beszélgetünk, gépen meg nem jó, van mikor be se kapcsolom. Na a párkeresásről meg ne is beszéljünk, sose próbálnám interneten!
2014. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nevezném átverésnek, csak nagyon messzire lakunk egymástól és jót leveleztünk, elég mély kapcsolat alakult ki köztünk és most kezdünk elszakadni egymástól, mert a távolság miatt őneki kezd kialakulni egy kapcsolata. Ez eléggé megviselt, meg is fogadtam soha az életben nem ismerkedek net-en.21L
2014. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet kosarazni a gyíkon ?
2014. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én akinek segítettem, segíteni próbáltam voltak olyanok akikkel összeismerkedtem, általában a 16 évesek nyitottak erre az ismerkedős dologra, 17felett meg inkább tartózkodók
2014. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem,ismerkedtem meg itt emberekkel,de kosárig nem jutottunk.
2014. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én már vertem át embert, nem tudta meg. Szerintem tökre megérdemelte. Trolololo
2014. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!