Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha örök életemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha örök életemre gebe zsiráf maradok?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok legyőzni a genetikámat.Hiába járok konditerembe és követem a tömegnövelő étrendet,ha huzamosabb ideig sokat eszek naponta,akkor egyszerűen kihányom.Olyankor egész este csak hányok,majd napokig semmilyen szilárd ételt nem tudok letuszkolni,mert hányingerem lesz a kaja látványától is.A dokik is megmondták,hogy sajnos ilyen a szervezetem,kilöki magából a felesleges tápanyagot,enélkül pedig lehetetlen izomtömeget növelnem.Már feladtam az egészet és azt is,hogy lesz valaha barátnőm.Itt is látom nap mint nap,hogy a lányok ellenségesen tekintenek a sovány fiúkra,leundorítózzák őket,mindig csak az izmosakat éltetik.A magas pasik is olyan kikötéssel jönnek be nekik,ha "jó izmosak".Nem is csodálkozom,hogy ignorál minden lány,itt végre elmondják a valódi érzéseiket a sovány fiúkkal kapcsolatban.De élőben is röhögtek már ki,mondván milyen csontos vagyok.De hát marad ez vagy a szervezetemet tönkreteszem.
2014. máj. 31. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
kondizol és hízni akarsz ez csak azer akaATRSZmer kondizol, és ha nem kondizol ugy konyu
2014. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami kis anabolikus cuccon gondolkoztál:D? De ha enni nem tudsz, akkor azt se vegyél, mert eredménye nem lesz:/ Szerintem pszichés gondjaid vannak.
2014. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
annak semmi ertelme,hogy pocakot novesztek palcika testhez
2014. máj. 31. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
étkezz másként és kezdj el sportolni(ne konditerem!!),járj el úszni.ennyi.
2014. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer nem láttam még itt olyat, hogy valaki azt írta volna a vékony testhez, hogy undorító.

Nem kell tömeget növelni, ha nem megy, szálkásíts, ha az egyszerűbb.


Veled inkább fejben van a probléma, mint kinézetben szerintem.

2014. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

te nagyon nagy pancser lehetsz :D

én is sovány vagyok, mert egy nagyon rossz időszak (kómából való ébredés, sérülések etc.) miatt lefogytam kb. 10 kilót úgy, hogy előtte is vékony alkat voltam - most vagyok kb. 62 kg.

nekem sosem volt gondom a csajozással az alkatom miatt, volt már több barátnőm, és egyéjszakás kalandom is. anno a gimiben az "egész jó pasik" közé soroltak többnyire. a magasságom (~186-188 cm) pedig kifejezetten előny, és mindenki pontosan tudja h a legtöbb nő a magas palikat szereti.


egy kis fűszer: szerelmes vagyok éppen egy foglalt csajba, és neki is magas, kvavékony barátja van.


szóval a hiba gyanítom, hogy a te fejedben van sajnos.


20/f

2014. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kéne próbálnod sokszor enni egy nap, akár 10-12x is. Úgy talán bírná a gyomrod a kaját.
2014. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pacsi sorstárs..
2014. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!