Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mikor kerül egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor kerül egy fiú nálatok a barátzónába? Gondolom minden fiú úgy indul először mint pasijelölt és mi okozza azt amikor már csak barátként tekintetek rá?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Például ha nagyon nem tetszik és nem tudja a lelkével sem kompenzálni ezt, vagy ha te barátzónába rakod a csajt (hallottam már ilyenről is).
2014. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy minden pasi ugy indul mint pasijelölt?:O

Van aki alapból barátnak van itélve de azt meg is szoktam mondani , amikor külsőre nem fog meg benne valami vagy ha külsőre szimpatikus de amugy üres akkor marad a barát és ez hamar kiderül... Nem kell hozzá idő huzás .. A másik lehetőség hogy bár tetszik is meg szimpatikus is de valami mégsem stimmel ugy akkor rad a barát de általában megmondom az okát.

2014. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem úgy indul minden fiú, mint pasi jelölt. Nálam rengetegszer volt úgy, hogy csak barátkozom, aztán hamar össze is jöttünk, mert úgy volt nekünk a jó.

Barátzónába akkor tettem srácot (szám szerint 2x fordult ez elő), ha nem volt meg a szikra és tényleg csak a barátot láttam benne, vagy ha megvolt, de egyszerűen bármennyire is kívántuk a másikat, abból nem lett volna értelmes kapcsolat, mert másképp gondolkoztunk dolgokról.

2014. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

2-es válaszoló "ugy akkor rad a barát de általában megmondom az okát"

itt "rad" mit jelent? nem radián?

2014. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

vagy ha külsőre szimpatikus de amugy üres akkor marad a barát


szenzációsan értékes barátaid lehetnek

2014. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel párkapcsolatban vagyok, ezért gyakorlatilag minden srác barátnónában van.

Ha nincs senkim, akkor elsősorban a kinézet határozza meg. Ha már első ránézésre is tudok rá férfiként nézni, akkor lehet valami a dologból. Aztán ha esetleg úgy hozza az élet, hogy jobban megismerkedünk, akkor egy férfias pasit is barátzónába taszíthat, ha nem tudunk egy hullámhosszra kerülni, nem veszi a poénjaim, stb.. Bizonyos esetekben a hang is kiábrándítónak hat, de ez nagyon ritka.

2014. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam haver-zónából indul mindenki, aztán derül ki, hogy barátság vagy párkapcsolat esélyes. Ha valakinek a hibáit nem tudom pozitív tulajdonságként kezelni, akkor abból csak barátság lehet. Csak az lehet "pasi jelölt", akit én tökéletesnek gondolok, annak ellenére is, hogy tudom, hogy nem az.
2014. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!