Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész életemben őt fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben őt fogom szeretni?

Figyelt kérdés

Kislány korom óta ismerek valakit, akibe bele vagyok esve már 11 éve. Voltak kapcsolataim, de ezek mellett is az ő csodálója maradtam. Tudtok ilyen történeteket, ahol még öreg korukban is szeretnek valaki mást a felek? El fog múlni valaha?:)Egyáltalán miért tart ilyen hosszú ideje?

23/L


2014. jún. 2. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert még nem farkalt meg. Ha megtörténne akkor lehiggadnál és már nem lenne olyan érdekes.
2014. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dehogy. :D 7milliárd ember van a földön, gondolj arra hogy mennyivel találkoztál közülök. :D Van még rengeteg ember a földön, ismerkedj. Nem szabad senki miatt se szomorúnak lenni, vagy bárki miatt is időt pazarolni. :D
2014. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
ha nem deríted ki , hogy valaha is lehetett e volna köztetek valami komolyabb akkro az a kérdőjel ott fog keringeni a fejed felett mindaddig míg nem találsz valakit akit valóban szeretsz.És ha nem találsz és nem is deríted ki, hogy lehetett e volna több akkor a fejed felett nem glória lesz halálod után hanem egy naagy kérdőjel.,
2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen is igen, de igencsak ritka.

És elsőhöz annyiból csatlakoznék, hogy lehet ha összejönnél vele két hónap alatt kiábrándulnál, mert kiderülne, hogy egy álomképet, egy feltételezett ideát csodáltál, ami köszönő viszonyban sincsen azzal aki reggel felkel szétcsapott fejjel :)

2014. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szomorkodom. :) csak már sok nekem is :D nem lehet így szeretni csak úgy valakit... :)
2014. jún. 2. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:

a volt barátomat már gyerekkoromból ismertem, akkor is tetszett. aztán összejöttünk tavaly. szakított velem. de én őt szeretem még mindig.

és úgy érzem, tudom, hogy mást nem fogok tudni szeretni, míg élek, csak őt.

2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lányok így nem lesz túl tartalmas életetek :P

nekem is van egy lány de ki tud menni a fejemből, ki tudja verni más (a fejemből :P)

F20

2014. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!