Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer mikor vèletlenül rànyitottam a tesomra a mosdóban akkor làttam hogy a wc kefével elégíti ki magàt. 12 èves, szerintetek korai neki ez a dolog? Mit kellene tennem hogy leszoktassam? Szerintetek normális ez??? Lègyszi èrtelmes vàlaszokat írjatok!

#12 éves #maszturbàl
2014. jún. 2. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Wc kefe? Na megvan az esti szórakozásom :3
2014. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
huhuu micsoda fertőzött telep lehet a lába között
2014. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korai! Én csak 16 évesen kezdtem el a WC kefét használni.
2014. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha újonnan vett wc kefével csinálta akkor azzal nincs baj.
2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor a középkori lovagok háborúba mentek, ráraktak a feleségükre egy acélbugyit, amit kulcsra zártak, így biztosítva, hogy ne csalják meg. Azon volt egy lenyitható apró lyuk, amin kifolyt a kifolynivaló, hátul meg egy nagyobb, amin szarhattak. Aztán ha a lovag meghalt, megszívták, mert az életbe nem szedték le többé róluk, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy ez lehetne a megoldás a te problémádra is.
2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy fontos dolgot mèg nem irtam le. Beszèltem vele. Azt mondta hogy mèg egyàtalàn nem tudja hogybpontosan mit csinàl. Ez akkor is nagy problèma ha nem annyira tudatosan csinàlta?
2014. jún. 2. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne szoktasd le, csak arra beszéld rá, hogy a kezével csinálja, de az is tiszta legyen.
2014. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!