Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a barátnőtök nincs megkeresztelve?

Figyelt kérdés
(így nem lehet templomi esküvő)
2014. jún. 3. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy - eszem ágában sincs templomban esküdni :D És neki se.
2014. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem okoz gondot, se én se a párom nincs megkeresztelve. Nem is vágyunk templomi esküvőre.
2014. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én sem vagyok megkeresztelve, és a páromat sem zavarja :D Ám ha már esküvőről van szó nálatok, akkor megkeresztelkedni, meg elsőáldozónak bármilyen korban mehet az ember.
2014. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
örülnék!
2014. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hááát ez tényleg csak akkor mérvadó ha templomi esküvőt akar az ember. Nekünk is az volt, és meg volt keresztelve, sőt elsőáldozó is volt és még így is macera. Időpont kérés, jegyesoktatás (ami egy vicc, ráadásul nehéz elviselni ha olyan papot fogsz ki, mert megőrülsz milyen marhaságokat képesek összehordani). Namost ehhez számold hozzá a keresztelés előtti hittant, plusz keresztelés macerát.

Elborult az egyház de nagyon, tényleg csak a baj van velük ha kellenének.


Egyébként nem releváns információ, hogy meg van e keresztelve, ez csak a papot érdekli.

2014. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet templomi esküvő... Na persze biztos nem mindenhol, de van ahol lehet.


A sógorom vallásos, bárhol is legyen épp, mindig elmegy a hétvégi misére.


Mi pedig megkeresztelve sem vagyunk.


Katolikus templomi esküvőjük volt.

2014. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pogány vallású vagyok, szóval nem zavarna, talán még örülnék is neki
2014. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!