Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok férfit láttam aki borotválja a lábát! Ezt mennyire tartjátok gáznak? Érdemes borotválni vagy nem?

2014. jún. 3. 08:55
 1/9 Noydra ***** válasza:
89%
Undorító. Inkább fejbe lőném magan, mint hogy úgy kimenjek az utcára.
2014. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
szerintem a homokosok borotválják a lábukat vagy az ilyen.lányos fiúk
2014. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz és én soha nem csinálnám, de vannak nők akiknek ez tetszik, illetőleg ha valaki ettől érzi jól magát hát csinálja. Legyen heteró vagy sem. Szabad világban élünk elvileg.
2014. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, nekem egyáltalán nem jön be ha borotválja egy pasi a lábát.

20L

2014. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 3. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Fene a türelmüket :DDDDD

Én ha rajtam múlva az orromig belemártóznék egy végleges szőrtelenítő krémbe :DDDDDDDDD

Van intim borotválkozás, arcszőrzet, hónalj, de a lábam fel sem merült. Egyrészt minimum érdekesen néz ki másrészt akkora felület, hogy álljon neki akinek két anyja van :DDDDDDDDDDDDD


Plusz párom nem preferálná szerinte a férfin van kis szőr, szóval szeméremdomb, láb amúgy is marad emiatt :D


Nekem nem gáz, mert pont nem nézegetem a pasik lábát :D

2014. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be, elég kiábrándító.
2014. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell borotválni, a nők epillálni is szoktak, az meg viszonylag hamar megvan gondolom. #3 voltam.
2014. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, ne borotválja egy férfi. Nekem van egy "ismerősöm" aki borotválja a lábát és még szolizni is jár... mindenki egy köcsögnek tartja.
2014. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!