Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik szoktak lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szoktak lányokat korrepetálni, volt már veletek, hogy egy tanulótok irtóra elbűvölt vagy felizgatott?

Figyelt kérdés
Mit tettetek?
2014. jún. 3. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy. Elhívtam randizni utána és nem bántam meg azóta se.
2014. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hány évesek voltatok? Azóta együtt vagytok?
2014. jún. 3. 16:00
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze. Földrajzból korrepetáltam, majd szenvedélyesebb irányok felé vettük az útirányt--> hálószoba. :D
2014. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Belém belémzúgott már pár tanulóm.


De sajnos nem érdekeltek.

2014. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen-főiskolások voltunk, és szexre érettek is! :D
2014. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt vagy 40 magantanitvanyom. Soha nem volt semmi. (Altalaban volt is baratnom.) Viszont amikor kesobb talakoztunk par ev mulva, akkor azert derultek ki dolgok, hogy mik jartak a fejunkben. Az oveikben is. De mondom cselekvesig nem jutottam el soha...
2014. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ÉS mik? Mesélj légyszi :)
2014. jún. 3. 16:13
 8/17 aladar12 ***** válasza:

olyanokat szoktam korrepetálni, akik nem érdekelnek, mert csak ők kérnek meg. aki érdekelne, az nem kéri, hogy segítsek

:(

2014. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Földrajzból korrepetálás? na neeee Leragadtatok a bioszféránál?


Én egyszer jártam magántanárhoz, angolra. Szemrebbenés nélkül írtam a kért fogalmazásokat átvitt értelemmel, "wonderbra" kitalált márkanévvel mint melltartóügynök például, neki meg valami hatalmas mellei voltak. Meg is jegyezte, amikor nem hoztam a formámat és csak sima unalmas szövegeket írtam. Nyelvtanuláshoz, kitűnő motiváció volt.

2014. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én konkrétan megdugtam egy 15 éves lányt, akit 19 évesen korrepetáltam.


A régi gimimbe járt ő is és matekból korrepetáltam. Addig ő volt a legcsinosabb lány, akivel voltam.

2014. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!