Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan szakított a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított a barátom?

Figyelt kérdés
5 hónapja voltunk együtt a barátommal és mindig mondta h mondjam el anyumnak h együttvagyunk de énféltem anyumnak elmondani mert nem az a nagyon megértő tipus.. és a fiu nem birta felfogni hogy nem merem és mikor anyum dolgozott mondtam a srácnak h most nem tudom elmondani mert dolgozik akkor is engem hibáztatott de nem tehetek róls hogy dolgozik basszusom:( szerintetek jogosan szakitott?
2014. jún. 3. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mered felvállalni, ugy meg mi értelme, ez nem a rómeó és júlia kislány, ez a való világ , és ha anyád véleménye jobban számít mint a párodé akkor jogosan
2014. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jogos a felháborodás hogy nem vállaltad fel a fiút.. De nem minden esetben indok a szakításra..
2014. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és miért volt az olyan fontos neki, hogy elmondd anyádnak?
2014. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A te döntésed, hogy mikor és kinek mondod el a kapcsolatotokat. Nem volt jogos a szakítás, mert meg kellett volna értenie, hogy te nem akarod elmondani mert félsz.


Amúgy én sem mondtam el annak idején. Az első 2 kapcsolatomról nem tud senki a családból azóta sem. Mégse akartak velem ezért szakítani.


Keress normális pasit.

2014. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

istenem... a való élet? nem tudom hány éves a kérdező, feltételezem még nagyon fiatal, talán az első barátja.

ne hibáztassátok már ezért, szerintem igenis számítson az anyja véleménye, még 1-2 évig biztosan. a párja? én ebben a korban nem nevezném még így a barátot.

kérdező, a barátod valóban lehet, hogy ezt úgy értelmezte, nem tudod, nem akarod felvállalni. ez egy nagoyn rossz érzés, hidd el.

meg tudom érteni a helyzeteden, valószínűleg tényleg fiatal vagy, és anyukád nem feltétlenül "örülne". de inkább abba gondolj bele, hogy ezt nem érdemes húzni halasztani, előbb utóbb kiderül számára is, hogy jársz valakivel. talán még kislányként kezel, és az is lehetsz, de add le neki a jelzést, hogy már igenis kezdesz felnőni.

hidd el, ő is tudja, hogy ez előbb-utóbb bekövetkezik.

arról nem is beszélve, hogy ha bármi bajod esik, neadjisten, vagy összetörik a szíved (azért ne), ő lesz ott, és tudnia kell, hogy miért történ/tek a dolgok.

a legharagosabb, legszigorúbb szülőnek is tudomásul kell vennie, hogy a gyereke kezd felnőni. hidd el, nincs semmi rossz abban amit csinálsz. (persze az életkorodat nem tudom, de egy fiúval járni, barátkozni nem bűn, akárhány éves is vagy.)

2014. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos a szakitás kicsit türelmetlen a fiú .Ha félsz anyudnak elmondani akkor biztos meg van az okod /nagyon fiatal lehetsz /Az ő anyukája tudja hogy te vagy a barátnője ?
2014. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!