Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, párommal 1,5 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk. Nagyon szeretem őt, életemben ő az első férfi, akivel úgy érzem, nélküle nem tudnék boldog lenni.

Viszont a szexuális életünk kissé ellaposodott... Részben a kisebb-nagyobb problémáinknak tudom be, de inkább azt érzem, azért nem kívánom, mert hajlamos gyerekesen viselkedni. Alapvetően korához képest sokkal érettebben gondolkodik az átlagnál. 20 éves, saját cége van amit nagyon ügyesen csinál, alapvetően intelligens, értelmes, közvetlen srác... Viszont otthon a négy fal között, néha nem viselkedik túl férfiasan. Pl. gügyög nekem, amit tudom, hogy szeretetből csinál, de nem túl izgató... Már nem is szoktunk játszadozni, nincsenek célozgatások, titkos simogatások. Hiányzik az izgalom, hogy lássam a tekintetében a tüzet, amit régebben.


Nem rég új munkahelyem lett, ahol van egy pasas, ő minden nőt meg akar fektetni... Mióta ismerem, tele vagyok (tőle) szexuális energiával. Nem volt köztünk semmi és nem is lesz, de nagyon zavar, hogy néhány mondattal, a tekintetével, 1-1 véletlen érintéssel lázba hoz.. Egyébként mint pasi, nem érdekel, érzelmi vonzalom nincs, külsőleg sem épp az esetem.. Szóval valamit tényleg jól csinál.


Nos, szeretnék tanácsot kérni, ti mit tennétek?

Szerintetek helyre lehet hozni a kapcsolatunkat? (én hiszek benne, csak egyelőre nincs ötletem, hogy hogyan.) Volt/van valaki hasonló helyzetben?


2014. jún. 3. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig heti 1-2 alkalommal szexeltünk (ez már az, amit keveslek) és mióta többet dolgozom, ez lecsökkenni látszik heti 1-re (jobb esetben).
2014. jún. 3. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg Vele ezt. :) Itt nagyon szépen leírtad... de ha nem mondod el neki, akkor nem tud változtatni rajta.
2014. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről többször is. A melóhelyemen lévő srácot nem mondtam el, mert nem akarom az önbizalmát csorbítani vele. De ezt leszámítva mindent tud.
2014. jún. 3. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
impotens a pasid ne igyon anyi viszkit mert le fog róhadni a dákója aztán leshec
2014. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!