Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, mikkel és mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikkel és mennyi idő alatt tudnék benne jó érzéseket kelten? (Több akarok lenni számára, mint egy szimpla "barát"! )

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre lenne egyértelmű válasz, nem szenvedne a "barátzónában" annyi bajtársad. :)


Legyél vele közvetlen, kedves, de lássa, hogy felőled több is lehetne. Lássa a tekinteteden.

2014. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy többet szeretnék, viszont Ő nehezen bízik meg az emberekben, ráadásul az 1. pasija is átverte, hazudott róla... Így sokkal nehezebb, mint ha nem is tudna semmiről!
2014. jún. 4. 07:57
 3/11 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%

Ha bizalmatlan, akkor a legjobb helyzetben vagy hogy ezen változtass. Barátként nyerd meg a bizalmát, gesztusokkal, őszinteséggel, bókokkal (dícérd a haját, ékszereit, azt hogy csinos...) játszhattok akár olyan fura bizalomjátékokat is, tök cukik... :D

És ha már teljesen bízik benned, tedd magad nélkülözhetetlenné. Érezze úgy, hogy nélküled nem ugyan olyanok a hétköznapok. (nagyjából az előző reccept, csak picit rámenősebben/ határozottabban). És akkor jelezd hogy ideje lenne valami többre...

Remélem sikerül. Nálam már bevetették ezt a módszert és bejött.

2014. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megpróbálok mindent bevetni!
2014. jún. 4. 08:09
 5/11 anonim ***** válasza:
szobd le érteni fógja
2014. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Légy vele figyelmes. Én akitől többet szeretnék, arra mindig egy kicsit több időt szentelek. Nekem 1 évnyi munka volt továbblépni, de nem bántam meg.
2014. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5.: Hülye véleményeket nem kértem!

#6.: Már mondta, hogy túlzottan figyelek Rá, meg senki sem figyelt még ennyire Rá, mint én.

2014. jún. 4. 14:35
 8/11 anonim válasza:
ő ezt tudja hogy te figyelsz rá
2014. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8.:Igen, mert?
2014. jún. 4. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Add saját magadat, szépítés nélkül (persze remélem, nem szoktál durvulni), lássa, mik érdekelnek, mi az értékrendet, hova szoktál járni, mi szórakoztat, színház,film, könyvek stb.kirándulás, sportolás - és ha egyezik az ízlésetek, közös programot csinálhattok. Aztán ott kiderül, te vagy-e az esete, vagy sem. Legyél hozzá kedves, érdeklődjél a dolgai iránt.
2014. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!