Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem tud megbízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem tud megbízni egy nőben, akkor ott bármiféle kapcsolatnak helye nincs?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy hogy melyik fél nem képes megbízni a másikban, ha már a bizalom alapvetően hiányzik ott csak idő kérdése és vége a kapcsolatnak. A bizalom nélkül ugyanis az egész nem sokat ér :)
2014. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz... :(
2014. jún. 4. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat miért ne lehetne?
2014. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk rendes lány vagyok, nem ribizli.
2014. jún. 4. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Van-e oka, a bizalom hiánynak? Nem mindegy. Ismertem egy lányt, aki ittasan összefeküdt idegenekkel olykor-olykor, ő nem is akarta alapon. Elmesélte, én kiakadtam, ő meg csodálkozott. Van ilyen. Nem csalt meg, de a tudat, hogy esetleg lerészegedik és nem tudja, h mit csinál, azért nem kellemes érzés. 37F
2014. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez kellemetlen.

Nem bízik meg bennem és kész. Komolytalannak tart.


20/L

2014. jún. 4. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy adtál-e okot neki. Ha nem, akkor hagyd, később csak nagyobb bajok lesznek.
2014. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felszínes szexkapcsolat kialakulhat, esetleg haverság extrákkal ahol a bizalom tejesen másodlagos mert nem tartoztok egymásnak elszámolni valóval csak összejártok szexelni.

Szorosabb barátságra vagy komoly kapcsolatra viszont nincs esély.

2014. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Most már tisztábban látok.

2014. jún. 4. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!