Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 160cm-hez 90D tényleg túl sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160cm-hez 90D tényleg túl sok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs iylen h túl sok :D csak ne légy dagi és akkor jó :D
2014. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom :)
2014. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A számból ítélve dagadt vagy, szóval igen. Hány kg vagy a 160 cm-hez?
2014. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90??? Én 165 cm vok de 75/c és vékony vagyok. Hány kg vagy?
2014. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha hozzá duci vagy, márpedig ha 90-es a körméret, akkor nem lehetsz túl vékony, úgy nem meglepő a D kosárméret sem.

Hisz a mell zsírszövetből áll, tehát ha valaki hízik, akkor bizony megy a mellre is, ahogy fogy, úgy a mellből is fogy az ember.

És persze az sem mindegy, hogy miként mutat.

Nekem a 160 cm-hez van 75B vagy 80C méretű melltartóm, fazonfüggő igazából, hogy mikor melyik a jó, és én 57 kg vagyok. Amikor ugyanehhez a magassághoz 75 kg voltam, akkor 85C-s melltartó kellett. És egyáltalán nem tűnt nagynak a mellem még úgy sem, mivel én magam sem voltam kis darab.

Szóval gyanítom, hogy te sem vagy éppen a magasságodhoz képest vékony, akkor pedig abszolút nem feltűnően nagy ez a mellméret.

Ha ehhez a magassághoz mondjuk csak 50 kg vagy, akkor én kérek elnézést, mert akkor igen, valószínűleg nagynak is tűnik.:)

2014. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 90kg vagy,akkor kicsinek számít!
2014. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!