Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A srác akibe bele vagyok zúgva, konkrétan minden csajt szédít. Ja, amúgy osztálytársak vagyunk. Majdnem jártunk, csak én éppen ezért a tulajdonságáért nem akartam semmit, de attól még fáj, hogy például konkrétan a legjobb barátnőmet ölelgeti előttem, miután előző este éjfélig beszélünk... De komolyan, lassan minden szembejövő csajra rámászik, de saját bevallása szerint a többiekkel csak szórakozik (ezt nem nekem mondta, hanem egy haverjának, mindegy). Ma is szünetben kb körbement flörtölgetni 20 lánnyal, odajött hozzám, és amikor elkezdte velem is ugyan azokat a dolgokat csinálni, egyszerűen ellöktem, már a sírás határán, hogy miért nem hagy már békén?! Erre nekemdöntötte a fejét, és belesuttogta a fülembe, hogy "mert annyira szeretlek", és közben amúgy a szájával hozzáért a fülemhez. Meg mindig mondja, hogy imád, stb... De akkor nem csajozna! Egyáltalán nem érzi a szavai és a tettei súlyát?! Annyira elegem van már belőle. Sőt, egy a baráti társaság, nyáron sem lesz nyugtom tőle! Mégis mit kéne csinálnom? Minden egyes nap újra és újra összetör.

2014. jún. 5. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert te vagy olyan hülye, hogy a szívedre veszed.
2014. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na látod ezért nem kell osztálytárssal járni/ flörtölgetni! Ezt jól jegyezd meg.. :)

Sokan nem hiszik el, de mivel ha osztálytársak vagytok, akkor körülbelül egyidősnek kell lennetek (plusz mínusz 1 év).. és mivel azt mindenki tudja, hogy a lányok sokkal érettebbek mint a fiúk, ezért sokan mondják azt, hogy a fiúk életkorából le kell vonni 3 évet. Ez lehet hülyén hangzik, de van valóságalapja. Ezért jó nem sokkal de idősebbel srácokat keresni :) Ez az 'éretlenség' nem minden srácra igaz, de azért a legtöbbre. És ahogy elnézem fiatalok vagytok még, olyan 7. 8. osztály ha nem tévedek?! Ilyenkor lép életbe ez a 3 év mínuszos dolog:)

De amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

NE kezdj ilyen "egyszerre 20 lánnyal vagyok" fiúkkal! Mert az ilyeneknek általában a jövőben soha nincs családjuk max szeretőjük, de az három is.. és az ilyenek nem tudnak igazán tiszta szívből szeretni!! Mert nekik a lányok olyanok mint a trófea.. gyűjtik, hogy minél több meglegyen.

De ha megtudod valahogy változtatni lehet valami csekély esélyed. Remélem segítettem. 17/L :)

2014. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam egy sráccal, csak köztünk már megtörténtek bizonyos dolgok, mert bevettem a szövegét, hogy neki én vagyok az igazi, a legszebb stb...utána meg kiderült, hogy közel sem vagyok neki olyan fontos,mint ő nekem. Ez után rástartolt a legjobb barátnőmre, akitől szinte egyből kosarat kapott, és jött vissza hozzám, túl sokat képzelt magáról. Tudom milyen kva szar érzés tud ez lenni, de el kell fogadnod, hogy még közel sem nőtt fel és csak szórakozik mindenkivel, veled is...
2014. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!