Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel terelitek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel terelitek el a figyelmeteket, ha nagyon vágytok valakire, de rajtatok kívül álló okok miatt nem tudtok találkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz egy lány, nem vagyok még belé szerelmes, még annyira nem ismerjük egymást, de azt hiszem, a kölcsönös tetszés és vonzalom megvan. Csak az utóbbi pár hétben vált ilyenné a viszonyunk, addig kevésbé vettünk tudomást egymásról, és az órák tömbösítése miatt csak kéthetente láttuk egymást, most meg kb. egy hetet kell várnom "csak" erre, de végtelen hosszúnak tűnik ez az idő. Ártatlanul kezdődött minden, aztán most meg egyre izgisebb, puszilkodunk, ölelkezünk, simogatjuk egymás hátát, megsimogattam az arcát, a haját is, és ahogy a múltkor átöleltük egymást, a testünk is szinte tapadt egymáshoz. Annyira jó érzés volt, korábban sose tapasztaltam még ilyet (gyakorlatilag ő kezdeményezte az ölelkezést is, ő köszöntött legutóbb puszival, én meg az arcsimogatást kezdeményeztem, el is hívtam kajálni, csak még nem jött össze), és nagyon vágyom már a lányra is, meg erre az érzésre is, csak ténfergek, bár lenne mit csinálnom, de semmi kedvem, csak rá tudok gondolni. Próbáltam elterelni a figyelmemet, de nem megy, állandóan csak a legutóbbi találkozásunkra gondolok, és őrülten kívánom őt, azon kattog az agyam, hogy milyen lenne megcsókolni és tapizni őt. Mit tehetnék, hogy jobb legyen? Ti hogyan tereltétek el a figyelmeteket, ha ilyen helyzetben voltatok? Csak normális válaszokat kérnék, köszönöm.

2014. jún. 5. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj de rossz ez! Amikor várni kell a lwgközelebbi "véletlen" találkozást! Nekem most 2 hetet kell várnom! Hogy fogom kibírni? :(
2014. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lesz véletlen, jegyet mennénk beíratni, meg elvileg most is hosszabb időt töltöttünk volna együtt, de közbejött neki valami, és így nem sokat tudtunk egymással foglalkozni. Átérzem a helyzetedet, irtó rossz, amikor nem tudod mivel lekötni magad. Te mivel szoktál próbálkozni?
2014. jún. 5. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmivel, csak rá gondolok, meg a dolgokra amik történnek köztünk! A véletlent úgy értettem, hogymég nem megbeszélt randi! De miért mondod, hogy nem vagy belé még szerelmes? Te az vagy öcsém! :D
2014. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem nagyon ismerjük egymást, inkább szerintem csak valamiféle vonzalom ez kettőnk között, már ha nem hülyít. Lelkileg nem állunk egymáshoz annyira közel. De ha arra az illetőre gondolsz, akkor nem rosszabb a várakozás? Nem nehezebb így elviselni a hiányát?
2014. jún. 5. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!