Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy srac akivel tök joba lettunk minden nap dumaltunk meg nevettunk egyutt a cigit is nekem adta eloször keres nelkul és egyik nap írtam egy ilyen level feleseget neki és szerintem amikor elvittem magammal meglátta a zsebemben a nevével és mintha minden azota a visszájára fordult volna eddig én voltam az 1. neki de mostmár max ha 4 szot valtunk és az a baj hogy nem merem neki oda adni a levelet és soha nem tudok vele beszélni.... most hetvegen lesz egy buli azon gondolkozom,hogy oda adjam e neki vagy egyaltalan hogyan beszelgessek vele??? kerlek segitsetek :(

2014. jún. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ha már cigit ad egy fiű a lánynak romantikus?
2014. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha tényleg, tutibiztos, hogy a levél miatt nem beszél veled, akkor ne add oda neki (feltéve, ha ilyen szerelmes dolog van benne), hiszen pont emiatt ijedt meg, gondolom. Ha nem szerelmi vallomás van benne, csak egy normális, kedves levél, hogy milyen jó vele, akkor meg semmi akadálya. Bááár én a helyedben ezek után átírnám egy picit olyanra, hogy intim legyen, tehát érezze, hogy kitüntetett helyzetben van, viszont csak addig, hogy haverok vagytok, és őszinte a kapcsolatotok, aminek Te nagyon örülsz, és reméled, így is marad. Így megváltozhatna a véleménye arról, hogy esetleg beleestél, és megmaradna minden a régiben (jó esetben). Aztán ha telik az idő, és nincs semmi változás, talán beadagolhatod neki a dolgot.

Egyébként beszélni nem beszélnék vele, csak amíg odaadom neki, picit mosolygok és kész, hogy ne legyek könnyű préda, és ne én nyaljak neki (legalábbis ne nagyon) :)

Sok sikert!

2014. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
* 20/L (2-es voltam)
2014. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es nem tudod hogy értettem a lényeg h más lány is van ott és 1.re rám gondolt mindenben 2-es: köszönöm nagyon köszönöm holnap leirom mi áll a levélben
2014. jún. 5. 23:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!