Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tul k. urvas? Vagy ez meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tul k. urvas? Vagy ez meg szexi kategoria?

Figyelt kérdés

top [link]

szoknya [link]

cipo [link]


2014. jún. 6. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

k*rvás egyértelműen


ha blair waldorf veszi fel a gossip girl-ben,akkor persze nem az


vagy ha a pretty little liars-ben látod,akkor ugye ők sztárok,rajtuk nem az


de hétköznapi emberen SAJNOS az

2014. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szoknya nagyon csinos,a top meg a cipő nekem túl konzervatív,jobb lenne egy mélyen dekoltált felső,tűsarkúval huhhhh akkor tuti sikered lenne,legalábbis nálam én szeretem a kirívó nőket.
2014. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz.

22/F

2014. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo egy pap. Ez a szett, tok jo, nekem tetszik!
2014. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%
Nekem a top és a cipő tetszik. Egész jók. (bár nekem személy szerint a szoknya kicsit túl rövid... de még az sem egy rossz darab.) Összességében egész jó összeállítás, főleg ezekben a színekben.
2014. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Egyátalán nem az... ez hétköznapi... minden 15. embert ìgylátok rohangálni az utcán... nekem is van ilyen cuccom...

És ez általában minden fiúnak bejön kivéve a nygyon vallásosaknak és a úgy neveltek nem... de azok meg fa.szok csak ennyi... 17/L

2014. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Húha 1-es te kolostorban laksz ? Egyáltalán nem kvás. Szerintem csinos . Igen nőies , sexy de egyáltalán nem kvás. Alkalmi inkább tehát csak úgy egy szabadtéri buliba ne vedd fel de amúgy jó.
2014. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szoknya egy kicsit hivalkodó az anyaga miatt, egyébként szerintem kifejezetten elegáns szett lenne (mondjuk kosztüm-szerű szoknyával, a hossza nem gázos)
2014. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem kicsi a hatar a ketto kozott.a Ku**vas a szexi ,szexi a ku**vas :)

baj akkor van igy jarkalsz civilbe mindenmerre:)

2014. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szoknyával szerintem igen, azt lecserélném egy konszolidáltabbra, ahogy előttem írta valaki.
2014. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!