Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ő volt az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő volt az igazi?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elmentünk színházba és láttam egy fiút, aki nagyon helyes volt és a szemembe nézett. Sőt a szünetben végig bámult. Pedig engem nem szoktak megbámulni se megnézni a 16-17 éves fiúk, mert nem vagyok egy top modell alkat. És azóta is Ő jár a fejemben. Pedig nem tegnap történt. Hanem áprilisban.

2014. jún. 6. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
elsején? :D
2014. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ahhoz, hogy valakiről el tudd dönteni, hogy ő a nagy ő, ahhoz nem elég egy szinházi előadás szünete.

Biztos hogy belezúgtál, de attól még ha jön egy másik fiú, aki hasonlóan szimpatikus lesz, akkor majd túllépsz rajta.

2014. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LOL :D
2014. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!