Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leendő ''pasimtól'' nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis Ivette kérdése:

A leendő ''pasimtól'' nem tudom kiszedni. Hogy, mért hiv folyton ha nem én kellek neki? és mért nyalizik nekem állandóan hogy mennyire tetszek neki, mikor már én kezdet többet érezni. De én nem tudom hogy ő mit akar, mert nem mondja .

Figyelt kérdés
Ma is egy másik lánnyal láttam. és még ma nm hívott fel . Kezdek félni
2014. jún. 6. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem sajnálom a nőket.:)
2014. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ügyes taktikus férfi.
2014. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Amit akar tőled, azt meg is fogja kapni.
2014. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tőllem nem fog kapni szexet..ha erre gondoltok ;))
2014. jún. 6. 18:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Mindent megadsz majd neki. Mire észbe kapsz, meztelenül fekszel az ágyában, ő pedig melletted
2014. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ezt pont rosszúl tudod!! :)) nem kell ilyeneket írni..hisz ismerem magam..ha kell kicsinálom a csávót..;) nm lehet velem baszakodni!
2014. jún. 6. 18:46
 7/19 anonim ***** válasza:
Én meg ismerem a nőket. Lefogadom, már most is arról ábrándozol, hogy szeretkeztek, és te vagy fölül.
2014. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

te meg baszott okos vagy :oo ojjojj ='))

..tudod van aki nm csak szexért van egy lánnyal együtt..és valszeg jobb igy okoskodni itt :)))

2014. jún. 6. 18:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Abban bízol hogy ma péntek este beállít hozzád, és egész éjjel megy majd a móka. Lefogadom gyantáztatni is voltál, hogy sima combok közé dughassa a hapsi a tökfejét. Ugye eltaláltam?
2014. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

voltál már orvosnál?

nem? :o

háth pedig sürgősen elkellene menned, édes ;)))

nah további kellemes k .anyukád! hellóó :)))

2014. jún. 6. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!