Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az izom vagy a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izom vagy a magasság fontosabb tényező a csajoknak?

Figyelt kérdés

Tehát,melyiket nézik el könnyebben:

1.Ha a fiú nem túl magas(180cm alatti)de elég izmos

2.Ha a fiú magas(185cm feletti),de nem túl izmos,vékony


2014. jún. 6. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a magas, vékony fiúk jönnek be, a lényeg ennyi.
2014. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kis homi 1es:P
2014. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es! Pusszantom apádat is! :-*
2014. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én jártam egyszer egy alacsony sráccal(kb velem volt egymagas én 160 cm vagyok). Nagyon zavart, kis seggdugaszként gondolok rá vissza.. Mondjuk idegesítő is volt mellé meg az az állandó kisebbségi komplexusa.. Na szóval nekem eddig a magas, srácok jöttek be, mellettük jobban érzem magam. Az alkata nem nagyon érdekel, lehet vékony, husisabb is, csak legyen igényes.
2014. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Izomzatot jobban nezik a fiuk mint maguk a lanyok.Magasabb dontobb tenyezo,nekem ez a tapasztalatom. 23F
2014. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pénz fontosabb tényező
2014. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A magasság!!! A kicsi izmosak általában kő bunkók. Persze nem mindegyik, de a magasak sokkal kedvesebbek.
2014. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy butasag:D aki kicsi az bunko,aki pedig magas az kedves? XD

IQ bajnok

2014. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!