Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megismernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha megismernél egy fiút random az utcán, vagy egy plázában és tetszene is, elkezdenél vele randizni, jól éreznétek magatok, talán már belé is szeretnél volna, de kiderülne, hogy valójában csóró,8 általánosa van és még munkája sincs?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
nem semmi karrier áll előtte. Ott hagynám a p*csába...
2014. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én szerintem egy normális lány inkább azt nézi, hogy milyen a hozzáállása a srácnak: keres legalább munkát és próbál előbbre jutni, vagy egy lusta, semmirekellő alak-e. Azért nagyságrendi különbségek vannak szerintem.
2014. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Azért lássuk be, hogy a mai világban ezt teljesítmény elérni...


Pont van is egy ismerősöm, aki most éppen Németországban gályázik borzasztóan alacsony bérért... Viszont érdekes módon van neki barátnője.

2014. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én személy szerint már rájöttem, hogy sokkal boldogabb ember lennék, ha sosem vettem volna könyvet a kezembe és kevesebbet tudnék erről az egész civilizáció dologról
2014. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle,hogy hogy nem dolgozik? A csóróság nem zavar.
2014. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

4#

bizonyított tény, h buta, egyszerű emberek nem boldogabbak a művelt embereknél. Ebből adódik, h a művelt emberek nagyobb arányban boldogak, mint a kevésbé műveltek, illetve műveletlenek, tanulatlanok.

2014. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 4:

Mondjuk ez nekem is már sokszor megfordult a fejemben, de ez intelligencia függő. Általában a buta emberek boldogabbak ebben a világban és én pont ezt irigylem tőlük.

2014. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7# mint írtam nem így van.
2014. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Iskolázatlan =/= buta. Elég buta prekoncepció viszont. Ismerek olyat akinek 8 általánosa van és attól még sok minden, csak nem hülye. Az, hogy valaki művelt, megint nem végzettség függvénye. Iskola nélkül is művelődhet valaki, ellenben vannak sík hülye diplomások is.
2014. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Van buta ember az a legalja, van okos ember ő jó tanuló, van az intelligens ember akinek logikája van és nem a magolás miatt lesz jó tanuló, hanem mert a dolgok mögé lát, megérti az összefüggéseket...
2014. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!