Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok egy átlagos arcú srácnak már van esélye?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a fiúknál van esélyed, sajnálom. :/
2014. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Èrdekelne milyen az az átlagos arc :-) kérek képet
2014. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az átlagosat úgy értem, hogy átlagos. :) Nem vonzó, de nem is csúnya.
2014. jún. 7. 19:09
 4/8 Ramcsiii ***** válasza:
Én is szeretnélek látni :) Attól függ,milyen az az "átlagos".
2014. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy az átlagos semmilyent takar, a vonzóhoz pedig mindenki egy hírességet társít, a csúnyához meg valami torz akármit.


Mikor fogjátok már fel, hogy mindenkinek más a vonzó? Mindenki mást tart annak.

2014. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam... Átlagos, azaz semmilyen, nem vonzó de nem is csúnya. És most nem az én arcomról van szó konkrétan, hanem arról hogy ha egy lány egy srácot arcra csak olyan átlagosnak tart akkor adna-e neki esélyt. Mert én pl úgy vagyok vele, hogy egy szerintem átlagos arcú lány már megfelelő, a többi a belsőn múlik.
2014. jún. 7. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így van a lányoknál is. A többi a belsőn múlik.
2014. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az átlagos arcban is van valami "kevésbé átlagos" nekem például nagyon fontos hogy ápolt legyen és tudjak vele beszélgetni.. Nagyon vonzanak a szép kezek és a szemek :)
2014. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!