Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők Maslow-féle szükségletpi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők Maslow-féle szükségletpiramisának legalján is ott van a szex vagy csak a férfiaknál van így?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 7. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez minden embernél így van. Nem csak a férfiaknál...
2014. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Szex nélkül 22 éve elvagyok. Evés nélkül meg egy hetet alig bírok ki. Miféle piramis ez?
2014. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És férfi vagyok. (#2)
2014. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel azt akarod mondani, hogy 22 éves vagy és még egyszer sem rántottál rá? Ugye hogy nem -> neked is a szex az egyik legfontosabb.
2014. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A szex és a rárántás azért nem teljesen ugyanaz.
2014. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem ott van
2014. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
csak nem egy pszichológus hallgató? XD
2014. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lol, a szex nem létszükséglet.
2014. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Fa$zság ez a piramis, a csúcsa az önmegvalósítás, kreativitás? Nekem ez kb a 20. szint lenne, az első az, hogy legyen kaja az asztalon és ne éhezzek, meg tető a fejem felett, hogy ne ázzak és fázzak. Minden más ezek után jön!
2014. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy pszichológus hallgató, közgázon is 1-2 tárgynál előbukkan ez a piramis.


Ennek az a lényege, hogy a legfontosabb dolgok vannak legalul amik létfontosságúak, enélkül nehezen tudsz fentebb lépni. A legtöbb ember esetében alulról felfelé haladunk, bár akadnak kivételek akik egy másik szintet helyeznek előtérbe olyankor. Szerintem igaz a piramis a nőkre és férfiakra egyaránt is. Gondolj bele, hány olyan nő van aki már házasságban él, de nincs már rendszeres szex, nincs kielégítve, így nem biztos hogy 100%-on tud a munkahelyén teljesíteni stb.

2014. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!