Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol az a határ, amit nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol az a határ, amit nem jó túllépni, ha te nem akarsz semmit, de a másik fél igen? Nem tudom mit hogyan csináljak. Hogyan legyek tapintatosan visszautasító, ha csak barátokat akarok szerezni, nem párkapcsolatot? 17L

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy két éves kapcsolatom.Csúnya vége lett,kihasználtak és most úgy érzem,hogy egy ideig nem kell kapcsolat.Szabad akarok lenni,kihasználni a boldog perceket,barátokat szerezni,szórakozni.

Azóta mint egy mágnes,kb úgy vonzom az embereket, folyamatosan keresnek,írnak. A környezetemből is a fiúk, akiket eddig nem ismertem, mind ismerkednének velem.

Én is szeretnék fiú barátokat,eddig nem igazán voltak.

Mindig válaszolok nekik,én is érdeklődöm,de néha olyan helyzetbe kerülök,amilyenbe nem szeretnék.Pl egyikük elhívott üdítőzni és mivel nem szerettem volna elmenni,valamit kitaláltam,hogy miért nem jó.Mások meg bókolnak,ezt megköszönöm viszont néha nem is tudom hogy reagáljak, mit mondjak,hogy ne vegyék 'jelnek'és hogyan kezeljek helyzeteket.Menjek-e ha hívnak valahova,vagy ne...

Kettőjük már azt tervezi,hogy nyáron eljön majd ide a településemre.Egyik mert szó esett arról,hogy itt milyen lehetőségek vannak s találkozzunk.Másik pedig külföldről(!)utazna el idáig,hogy megnézze hol lakom és találkozzunk.

Nekem ez kicsit sok, nem tudom eldönteni,hogy jó-e így vagy sem.Azért sem,mert nem voltak fiú barátaim,az exem a kapcsolat alatt nagyon féltékeny volt,ezért nem léptem kapcsolatba fiúkkal, előtte 'kicsi' voltam és nem voltam ilyen helyzetben.


Én tényleg örülnék,ha ők a barátaim maradnának,mert jófej ek,de látom rajtuk,hogy kapcsolatot szeretnének.De amíg ők ezt nem mondják,csak nem jelenthetem ki,hogy bocsi de nem kell pár...

De azt se akarom,hogy úgy tűnjön,hogy játszadozok.

Ti ezt hogy csináljátok?Tudnátok adni pár tanácsot?


2014. jún. 7. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
én azt szeretem, ha őszintén megmondják mellébeszélés nélkül az ilyesmit. szerintem tedd te is ezt.
2014. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem barátkozunk lányokkal. vannak barátaink


30+F

2014. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Első,akkor szerinted úgy a normális,hogy amint ír én közlöm vele,hogy bocsi nem kell párkapcsolat anélkül,hogy elmondaná mit szeretne? Nem bumkosag
2014. jún. 7. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem tartanám bunkóságnak. eleve azt szeretem, ha ilyen téren maximálisan őszinték hozzám. visszautasítástól meg nem szoktam megsértődni, hanem tudomásul veszem és kész.
2014. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, első vagyok amúgy
2014. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
*nem bunkóság?*ez lemaradt. Egyebként mind tudnak az előző kapcsolatomról és akkor azt is mondtam,hogy.egy ideig nem szeretnék. Ennek ellenére is ez megy. Most akkor a talalkozokkal mit csináljak? Nekem baratilag teljesen belefér,de ezzel nem azt sugallnám,hogy nekem is bejönnek?
2014. jún. 7. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
azt mondd, amit érzel.
2014. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy valami olyasmit mondj, hogy egy ideig nem szeretnél párkapcsolatokat, mert még nem dolgoztad fel az előző kapcsolatot, és nem szeretnél cseberből vederbe esni. Csak barátként viszont szívesen találkozol velük, ha ők tudomásul veszik ezt, és ők sem várnak többet tőled.
2014. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kim Bo Mao ***** válasza:
Szerintem ne izgulj ezen, add magad, légy őszinte! Ne csípd ki "randisan" magad, légy laza, tudod, mintha csak együtt lógnál a barátaiddal :)
2015. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vedd tudomásul, egy férfi nem barátkozik nőkkel. Nőkkel szerelmeskedünk, meg akarjuk őket hódítani, a tenyerünkön hordozni, és az életünk párjának gondolni őket, gondoskodni róluk, szeretni őket.


Kislányokkal a kisfiúk barátkoznak.


A tanácsom, hogy ne hülyítsd szerencsétlen srácokat, ők mindent megtesznek majd hogy a kedvedben járjanak, te meg amikor majd már eleget költöttek rád, és már kéne valamit nyújtanod, lelépsz. Keress barátnőket.

2015. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!