Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket már látott pucéran lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket már látott pucéran lány?

Figyelt kérdés

Ha igen hol ,hogy és hány éves voltál?

És kínos volt-e vagy jó?


2014. jún. 8. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Máshogy elég nehéz szeretkezni. Persze lehet mindig vaksötétben, de nem jó.
2014. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi voltam.


10 ėves korom ota senki... Olyan jo volna vėgre meztelen egy lány elė àllni...

2014. jún. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:D EElég sokan. 15 éves koromtól...
2014. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem már legalább ötven lány látott pucéran (a zuhanyzóban edzés után, edzőtáborokban, illetve a koleszban).


Jól gondolom, hogy kizárólag fiúknak akartad feltenni a kérdést, csak elfelejtetted odaírni? :-)))

2014. jún. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nudistastrand, tudod mi az?
2014. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hétvégén strandon voltunk, az öltöző fülke ajtajaját nem lehetett rendesen beakasztani. Egy lány elég nagy lendülettel nyitotta ki, ott áltam éppen teljesen meztelenül. A csaj meg csak nézett a nyitott ajtón befelé mögötte meg a fél stran. Amikor már kezdett kínos lenni a helyzet megkérdeztem, hogy be jön e...
2014. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és bejött?
2014. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2014. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem tavaly GT-ben volt az eddigi legkínosabb ilyen élményem. Már nagyon késő este fürödtem, nagyon fáradtan és bezártam a házat. Egyszer csak hallom, hogy megjött a szobatársam és nagyon be akar jönni, szóval kifutottam úgy ahogy voltam és kinyitottam. Kicsit meglepődtem mikor kiderült, hogy van vele egy csaj. :D Mondták, hogy WC-re kell jönniük, én meg mondtam, hogy akkor jöjjenek és bejöttek. Ennyi tömören. :D
2014. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vastagbél tükrözésen 3-4 is ...
2015. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!