Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi olyan jó a csókolózásban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan jó a csókolózásban? Nem tudom elképzeli mitől olyan nagy szám?

Figyelt kérdés
Igaz még nem csináltam ettől függetlenül kipróbálnám de mi olyan nagy cucc benne? Sokan írják, hogy hú milyen leírhatatlanul jó meg stb. Attól mert összeér a szájatok és nyálat cseréltek?:D A nyál nem olyan finom dolog, a száj meg nem is olyan érzékeny én konkrétan semmit nem érzek vele. :D
2014. jún. 8. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagyon jó lehet azzal akit szeretsz,és már a közelében elolvadsz,ha vele lehetsz.Még én sem csináltam soha senkivel,de már ideje lenne.
2014. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fizikailag jó.

Előhozza az emberből a szaporodási, párosodási ösztönt és a szexelni akarást. Sosem csókolóztam még úgy, hogy közben ne állt volna a farkam.


Nem nyálcsere meg összeér a száj. Ha ennyire szeretsz rá tudományosan gondolni, akkor így gondolj: A hím és a nőstény párosodása előtt egymás szexuális izgatásának első lépése.

2014. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az érzelmek és a vágy miatt. ha te ilyen aszexuális vagy, akkor persze, hogy nem is sejted mitől jó :)
2014. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok aszexuális nem azért nem csináltam eddig mert nem akartam, hanem mert nem jött össze. :D

Csak így elgondolkodtam rajta, hogy mitől olyan jó és mondom megkérdezem itt. Írtam is, hogy én is ki akarom próbálni.

2014. jún. 8. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na majd ha kipróbálod megérted. ;) Feltéve ha a megfelelő emberrel teszed...
2014. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2es nagyon jól leírta,már a gondolattól felizgultam. Bizony,ha megfelelő emberrel csinálod, akkor eszméletlenül jó,majd megtapasztalod egyszer ;) Olyan emberrel érdemes,akit igazán szeretsz!

L

2014. jún. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!