Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabica12105 kérdése:

Szerintetek az normális ha egy 15éves lány beleszeret egy 26 éves srácba?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött hogy egy buliban zenélt a srác a barátnőm meg beleszeretett meg minden egyfolytába rá gondol?Na szerintetek? Ciki? Mit lehet ilyenkor tenni? Ja és a barátnőm ilyen hogy is mondjam csak komoly kapcsolatot akar ő olyan hogy képes egy srácnál megmaradni!

2014. jún. 9. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajongás. Előfordul.
2014. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 C2H5OH válasza:
100%

Saját szemszögből: mi olyan dolog lenne egy majdnem kislányban, ami miatt meggondolnék egy komoly kapcsolatot? Őszintén szólva úgy igazán semmi, mert néha a húsz éves csajok is képesek teljesen kiakasztani, pedig ők elvileg érettek és széles körben szórakoztatóak is. Engem például borzasztóan frusztrálna a kora, a barátaim véleménye erről a hirtelen jött váltásról -"Nem tudsz összeszedni egy korodbelit?"- és sajnos többé-kevésbé igazuk is lenne.


Ha a srác már legalább egyszer eljutott a második bázisig az élete folyamán, akkor erősen kétlem, hogy lenne bármi olyan dolog ami vonzaná egy 15 éves kislányban.(Tehát ha nem tíz éve látott nőt és/ vagy aberrált, a vonzalom nem lenne kölcsönös). Lehet bármilyen értelmes és művelt is az ember ilyen fiatalon,11 évnyi tapasztalat hiányát ez sajnos nem fogja ellensúlyozni. A komoly kapcsolat sajnos ezzel ki is esett, kivéve ha a srác nem egy 17 éves szintjén ragadt le.


A dolog normális voltáról annyit, hogy én több ízben szerettem bele olyan lányokba, akikbe beleláttam valamit ami igazából nem volt ott, így szerintem ez tiniként a barátnődtől oké.


Mivel nagyon kedveli/imádja/szereti, így észérvekkel a büdös életben nem fogsz rá hatni, de azért mégis beszélgess el vele a témáról, pl. ő mit gondol erről. Speciális eseteken kívül ez a "kapcsolat" egyik félnek sem lenne ideális. Inkább törje össze a szívét egy 16 éves kamasz, mint kihasználja egy, a harmincat alulról verő felnőtt...

2014. jún. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Idáig teljesen normális, én ennyi idősen egy hasonló korú tanáromba voltam teljesen szerelmes. Ha viszont a fiú elfogadja a rajongást, és összejön a kislánnyal, az már nem normális.
2014. jún. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem nem ismer sem határokat, sem korlátokat. Legfeljebb az a kérdés valóban, hogy ez valóban szerelem vagy csak kamaszos rajongás. Egyébként ezek a zenészek ritkán szoktak megbízható partnerek lenni, hiszen rengeteg fiatal lány szokott "beléjük szeretni", amit aztán a zenészen nem is utasítanak vissza (persze csak azért, hogy ne sértsék meg őket...).
2014. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lány részéről normális, bár nem bölcs (tudom, nem tehet róla). A pasi részéről viszont nem lenne normális ha bármibe belemenne.
2014. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
normális.
2014. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat hát végül is igaz,hogy a zenészekbe több lány is beleszeret,de én ismerem a srácot és nem olyan tehát nem hülyíti a csajokat.
2014. jún. 9. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:

nem értem miért így közelítik meg sokan h egy gyerekről van szó.

15 évesen szerettem bele a nálam 15 évvel idősebb páromba, 16 éves voltam mikor összejöttünk. együtt vagyunk a mai napig és van egy picibabánk is.

szoval ha olyan a lány simán lehet komoly kapcsolat

2014. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Hát nagyon örülnék neki amúgy, mert a mai fiúk hát én nem tudom van barátnőjük és mégis ha nincs ott akkor más lányt csókolgatnak a barátnőm ezért nem is akar ilyenekkel járni, ezért nem is szeret fiatal fiúkba!
2014. jún. 9. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!